Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után hogy kell...

Körülmetélés után hogy kell szépen feltenni a kötést?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt műtöttek, nem igazán vérzik de naponta kell cserélnem a kötést. Eddig nem igazán sikerült. Bekenem kenőccsel attól odatapad a géz és ráteszem a ragasztós gézt de nem nagyon akar rajta maradni. Mivel kéne oda ragasztanom? Illetve meddig lesz megdagadva?
2018. jan. 24. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Picit lotyog rajta de nem veszes, a celnak megfelel csak gondolom erre van valami jobb megoldas :)
2018. jan. 24. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem a szépség a fontos. A fő kérdést olvastam, de ezek szerint inkább gondod van az átkötéssel. A sebészeten nem mondták, hogy és mivel kötözd, hogy ne lötyögjön? Gondolom, ha szorosan, az se jó. Lehet kapni gyógyszertárban olyan kötszert, ami steril géz és ragtapasz is egyben. Úgy értem, középen géz, a széle ragtapasz. Mérettől függően lehet kapni. Vagy veszel nagyobbat, elvágod, és úgy teszed rá a sebre.
2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindezt azért írom, mert nekem a gerincműtét után kellett átragasztani a műtét helyét, szóval nem arra a lakoplastra gondolok. Lehet kapni gyógyszertárban.
2018. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmire gondoltam. Most sokat segítettél! :)
2018. jan. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!