Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi szerven apró fehér dolgok?

Nemi szerven apró fehér dolgok?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy a makk és a fityma találkozásánál apro feher dolgok jelentek meg. Azt gondoltam hogy gomba ezért vettem canesten krémet es azzal kenem. Viszont nem csokent a számuk hanem nőtt. Ma viszont elkeztem dörzsölgetni és lejöttek

Akkor gondolom nem gomba nem?

Szerintetek?


2018. jan. 26. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
hógolyó?
2018. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mossad!!!!
2018. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a fehér dolgokat nem tudod lemosni ugye?

Kicsi pattanáshoz hasonló dudorokra gondolsz?


-Ha a válasz igen keress rá a pearly peanly papules-re(ppp)-

Képeket is találhatsz róla.Nézd meg hogy neked nem ilyen kis fehér mirigyeid vannak.

-Ha igen akkor megnyugodhatsz mert akkor nem nemi betegségről van szó,hanem csak esztétikai hibáról.



Kamaszkorban és fiatal felnőtt korban szokott a ppp megjelenni,amit csak lézerrel lehet eltüntetni,sok férfinak van,csak esztétikai hiba,ha nem zavar nem kell vele semmit tenni,de ha zavar akkor urológust keress fel vele.


Ha viszont nem ppp-ről van szó akkor urológushoz vagy bőr és nemi beteg gondozóhoz menj el,előbbihez könnyebben be tudsz kerülni,beutaló nem kell.

2018. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!