Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom gyerekkorában egy...

A párom gyerekkorában egy baleset miatt elveszítette az egyik heréjét. Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az orvosok szerint attól még lehet gyereke, de valamivel gyengébb más pasiknál. Van, amikor nem áll fel neki, de ez a probléma eddig elég ritka volt és ha elsőre nem is ment, aludtunk egyet, majd felébredve ha újrakezdtük, mindig sikerült.

Az utóbbi 2hónapban azonban megváltozott a helyzet, nem állt fel neki, ha kicsit fáradt volt, akkor belealudt az előjátékba, ha próbálkoztunk nagyon hamar elment. Őt nagyon zavarják ezek a dolgok és úgy érzi, nem teljes értékű férfi.

szerintetek valóban a fizikai probléma miatt nem megy neki mostanában vagy már annyira zavarja lelkileg ez a dolog, hogy azért sem képes?

Úgy érzem, mintha nem kívánna, régebb egy éjszaka többször is csináltuk, 2hónapja pedig csak alszunk, ha próbálkozunk vagy nem sikerül, vagy pedig hamar elmegy.

Szeretem, nem hagyom el emiatt, de már kezd kellemetlen lenni nekem, hogy nincs szex. Mit tegyek?


2010. jún. 6. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy herével is lehet simán nemzőképes, mivel nem a herék száma határozza meg a spermatozoonok számát.

MAX. ESZTÉTIKAILAG lehet gyengébb, de ha szereted, nem ez számít...

Gondolom...

2010. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem is az nemzőképesség a fontos egyelőre, 18vagyok (mondjuk később majd érdekelni fog, ha együtt maradunk).

esztétikailag az sem érdekelne, ha szivecskés minták lennének rajta, mert szeretem, de neki ez így nem megy és lassan már nekem sem. Gyengének érzi magát, stresszel, így nem megy a szex.

2010. jún. 6. 21:06
 3/15 anonim ***** válasza:
el kell menni orvoshoz, mert rámegy a kapcsolatotok, előbb utóbb meg fogod csalni
2010. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni, inkább elhagyom, ha már oda jutunk, hogy mással szeretnék lenni... de énis attól félek, hogy rámegy a kapcsolatunk:(
2010. jún. 6. 21:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Keressen fel a párod urologus szakorvost. Ott megvizsgálják, hogy fizikailag alkalmas e a szexre? Ha ugy rendben van, akkor tovább küldik, egyéb vizsgálatra. De szerény véleményem szerint, aki bealszik egy 18 éves nő mellett, aki szexelni szeretne, ott más gond lehet.
2010. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kezdem úgy érezni, hogy nem kíván, bár ő azt állítja, hogy igenis kíván...:(

régebb volt több orvosnál is, mindenki azt mondta, hogy lehet gyereke és képes a szexre, csak valamivel gyengébb más férfiaknál.

Lelki oka lehet, hogy szégyelli magát nagyon, de mindig azt mondtam neki, hogy engem nem zavar és őt se zavarja, mert attól az én szememben teljes értékű férfi.

2010. jún. 7. 10:27
 7/15 anonim ***** válasza:

történt valami 2 hónapja am i kiváltotta ezt

valószinüleg ugyanis az egésznek pszichikai okai vannak, stressz

az sem segít a dolgon, hogy többször nem sikerült, az ember akkor kezdi azt hinni, hogy impotens, és jaj úgysem fog összejönni, és a nagy parázásban tényleg nem is fog

esetleg szeretkezés előtt romantikázzatok kicsit, egy gyertyafényes vacsora, egy üveg jó bor (némi alkoghol segít a gátlások feloldásában)

a sikosítás (bio vagy mű, egyremegy) is sokat segít

2010. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem kell elmennie orvoshoz ez eg nagy marhaság

mindenkivel előfordul, hogy vannak jobb és rosszabb periódusai, túl fáradt, túl izgatott, hamar elmegy, nem áll fel rendesen, stb

máskor meg 2 órán át "üzekedik" kedvesével :)

nem szabad stresszelni mert nem sikkerült (tudom könnyü mondani) és mint irtam, egy kis alholol segíthet ellezulni

2010. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves a párod?

Mi történt a heréjével, milyen baleset?

Mióta vagytok együtt?

Milyen egyéb gondjai(-tok) vannak?

2010. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsónak: a párom 22éves, gyerekkorában nagyot esett, megütötte és operálni kellett, ez 10éves korában történt. 2éve vagyunk együtt, eleinte is voltak néha ilyen problémák, aztán kimaradt, most meg már eldurvult a helyzet. Gondolkodtam, hogy mi történhetett 2hónapja, de semmi nem jut eszembe, akkor voltunk a legboldogabbak.

A gondjaink a szokásosak, sok a munkája, fáradt, de ez mindig így volt főleg nyáron. Reggel 5kor kel és estig dolgozik, ezért egy időben úgy csináltuk, hogy reggel szeretkeztünk, miután aludtunk egyet, mert este fáradt volt.

10:28-esnek: hogyha lenne ideje ilyesmire, akkor valószínűleg fenn sem állna a probléma, mint említettem reggeltől estig dolgozik, estére kifárad, mondjuk van, amikor napközben van ideje pihenni. Az alkohollal próbálkoztunk, régebb szokásunk volt lefekvés előtt egy kicsit borozgatni, persze csak mértékkel, de mostanában annyira fáradt és az alkohol csak rontana a helyzeten.

Most szünetet tartunk, mármint nem alszom nála egy darabig, remélem meg tudjuk oldani a problémát.

2010. jún. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!