Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Termelődik a szmegma, hogyan...

Termelődik a szmegma, hogyan tudnám lemosni, ha a makkom túl érzékeny ahhoz, hogy erőteljesen dörzsoljem? esetleg valami érzéstelenítő spray?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dehogy kell érzéstelenítő spray! Ha máshogy nem megy, ülj be egy kád vízbe és úgy mosd le óvatosan!

Minél többször érsz hozzá és mosod meg rendesen, annál hamarabb elmúlik ez a túlzott érzékenység!

2018. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell erőteljesen dörzsölni, hanem naponta mosni.
2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden nap mosom, többször is, pisilés után is legtöbbször, de ha óvatosan csinálom nem jön le. Nem fog rászáradni mégjobban?
2018. febr. 4. 20:42
 4/12 A kérdező kommentje:
A kád vizes módszert alkalmazom mindig. Ahol már nem annyira érzèkeny a makkom onnan le tudom erősen dörzsölni, pl.:a fék bal és jobb oldalán, de ahol érzékeny(a fékkel szemben lévő oldal, ahol a függőleges redők is megtalálhatók), ott nem tudom lemosni.
2018. febr. 4. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem kellene nehezen lejönnie, nem akarod túlmosni?
2018. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2018. febr. 4. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Normal esetben akár pusztán a sima víz is lemossa.
2018. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy lemossa, de nem tudom olyan erősen dörzsölni hogy lejöjjön, mert ahhoz túl érzékeny.
2018. febr. 4. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:
mégis hány éves vagy, így lehetetlen dugni, tapasztalat, hátra kell húzni és szoktatni a dörzsöléshez ez így nem állapot max 1 2 hét és jobb lesz
2018. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lacás1976 ***** válasza:
Zuhany
2018. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!