Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Benyulva hol van a prosztata,...

Benyulva hol van a prosztata, fölül vagy alul?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fölül
2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg alul van . Amikor vizsgál,előre kell hajolni a vizsgáló asztalra.Az ujja lefelé néz,és követi a húgy csövet .Ilyen esetben a prosztata elég közel is esik a végbél nyilához.

Háton felvésnél a combokat a hashoz húzatja ,az ujja a has felé mutat.Ez esetben is a prosztata nagyon közel kerül a végbél nyiláshoz.

2018. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor a doki ****
2018. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 Válaszoló vagyok, pontosítok:

Álló (anatómiai) helyzetben "fölül" van, előre hajolva viszont valóban "alul".

Hogy egyértelmű legyen, úgy írom,hogy hasi oldalon.

2018. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem érzek ott semmit ha kitapogatom ,nem értem az orvosok mit éreznek ott az ujjukkal?
2018. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.67 é.vagyok,vizsgált már urologus,azt megéreztem,de hogy az ujja hogy állt,azt a fene ért rá nézni...gyógyszer ellenére is nehézkes a pisilás,ezért kérdeztem- itt mindenféléket olvasni masszázsról hátha javitana valamit.

További minden jót!

2018. febr. 9. 07:01
 7/12 anonim ***** válasza:
2018. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Naponta egy kis tökmagolaj jót tesz.
2018. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RTMHUN válasza:
Tökmagolaj kenve, vagy nyelve?
2018. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A Tengerész ***** válasza:
Tökmagolaj csakis lenyelve. Nem árt ha azzal is főztök. Tényleg használ. Persze csak a jóindulatú nagyobbodásoknál. Én pár éve még kétszer kellett kimenjek éjjel kicsavarni az uborkát, mára egyszer se kell. Mindenféle tökmagolaj kapszulát szedtem már egy jóideje ennél kötöttem ki. Nekem használ. [link]
2018. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!