Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérvet hogy érdemes...

Lágyéksérvet hogy érdemes műttetni?

Figyelt kérdés

Laparoszkóposan vagy a hagyományos módszerrel? Körülbelül mennyi ideig tart a műtét?

A műtét alatt katétert is tesznek?



2018. febr. 10. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A kórházban ez nem lehet kívánság műsor.

Ha megvan hozzá az orvosi felszerelés,és a tudás is aki elvégzi,akkor biztosan laparoszkópos lesz.Egyébként szikés,aminek a nyoma az alhason örökké látszódni fog .A gyógyulás ideje is kb 3 x sa lesz.Neked mindegy mennyi a műtét ideje,mert úgy is alszol .

2018. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Műtét alatt nem tesznek katétert. De ha nem altatnak hanem gerinc érzéstelenítéssel műtenek elég nagy az esélye, hogy a műtét után nem tudsz spontán pisilni, és akkor meg kell katéterezni. De ettől ne parázz, nem olyan nagy dolog az, és végül is meg tudsz könnyebbülni.
2018. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Belső műtéteknél nem szokás a gerincen való érzéstelenités .

Ha valami közbe jön,nem forgatják a beteget,hogy újabbat adjanak .Egy kirögzitett betegnél ez nem is olyan egyszerű lenne .Laparoszkópos műtétnél még az altest szőrtelenitése sem fontos.Teljesen takarva van,azt műtét közben senki sem látja .A műtét után az első pár pisilésnél azonbam érdekes jelenséggel találkozol.Ha nem felejti el a műtétet végző doki,fog erről tájékoztatni is .

2018. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor amikor engem műtöttek (nem sérvvel, de altatásban) akkor a kórtermemben 2 férfit műtöttek lágyéksérvvel, és mindkettőt gerinc érzéstelenítéssel. És mindkettőnek gondja volt a műtét után a vizeléssel. Az egyiknek végül sikerült (az ápolók kinyitották a vízcsapot), De a másikat meg kellett katéterezni. Akit katétereztek hiába kérte az altatóorvost, hogy ő altatást szeretne nem járult hozzá. Azt mondta az altatás plusz kockázat. Úgyhogy kedves 3. válaszoló nem tudom hogy honnan ez a magabiztosság az altatás tekintetében.
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Onnan kedves 4 es,hogy én is átestem ilyenen .
2018. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Még vagy 3 műtéten átestem,és mindig altattak .

Megjegyzem az összes betegtársamat altatták,gerinces érzéstelenitők nem voltak .Azért nagy rizigó ám,nem e talál a tű olyan idegszálat,ami végleges károsodást okozhat .

2018. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!