Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex sérüléssel hová forduljunk?

Szex sérüléssel hová forduljunk?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kipróbáltuk a péniszpumpát a vőlegényemen. Azt hiszem, túl sokáig használtuk. Nem volt fájdalma, élveztük a dolgokat, de szex után, mikor már nem volt erekció, a bőrén nagy duzzanat maradt. Nem tudja előre húzni a bőrt. Jegeltük, de csak minimálisan csökkent a duzzanat. Aludt pár órát, de továbbra is csak minimálisan csökkent a gond. Muszáj volt dolgozni mennie. Ha 2-ig nem múlik el, milyen orvoshoz menjünk? A sürgősségihez már sok idő telt el, az urológia lehetne de sem merevedési sem vizelési gond nincs, de a bőrgyógyászatra sem illik. Mi legyen? Légyszi segítsetek..
2018. febr. 12. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Az urológia lenne a legmegfelelőbb szerintem. Ha nem tudnak mit kezdeni úgy is elmondják hova menjetek, de szerintem ez az ő hatáskörük, hiszen a fitymaszűkületet is az urológián kezelik.
2018. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. febr. 12. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Urológia, ott kap majd egy gyulladáscsökkentő krémet, 1-2 nap és nyoma sem lesz.
2018. febr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a probléma... én biztosan nem várnék vele kettőig... vákum sok csúnya roncsolást okozhat... minél előbb orvoshoz.
2018. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!