Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Vizelés közben úgy érzem mintha, csípne a húgy csőnél. Nagyon enyhe csípő/viszkető érzést érzek. Ma és tegnap reggel arra kellek fel, hogy valami folyadék van a makkomon. Színtelen és szagtalan... 2 napja vannak ezek. Viszont, 2 napja hogy beteg is vagyok egy kis megfázás.. Lehet a betegségtől? Vagy felfázhattam? Az is lehet, hogy elkaphattam valamit? Nagyjából 1.5 / 2 hete szexeltem egy idegen nővel. 21F

2018. febr. 12. 11:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A viszkető érzést is a húgy csőnél/ makkomon belül érzem.
2018. febr. 12. 11:57
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak vizelésnél*
2018. febr. 12. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek szexelsz idegen nővel? Lehet , hogy frankón elkaptál valamit így jártál majd máskor tanulsz a károdon kis csitri
2018. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használtál gumit? Ha igen, akkor lehet felfáztál. Ha nem, akkor viszont fertőzés. Menj el dokihoz.
2018. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nem használtunk gumit, mivel allergiás vagyok-rá. Úgy látszik, merevedésnél érzékenyebb a makkom is. De csak belülről érzem annak. Élvezésnél, is csíp egy kicsit... Péntekre van idő pont az urológiára.
2018. febr. 12. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:

3.


Nem úgy értettem az idegent... Rosszul fogalmaztam, csak kicsit ideges vagyok...

2018. febr. 12. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel 40 éve olajokat eszünk zsír helyett, az epe nem tudja megtámogatni az immunrendszer munkáját. Ennek következtében könnyű elkapni akár a WC-n is valamit.
2018. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!