Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hatra huzom a fitymamat...

Ha hatra huzom a fitymamat merev helyzetbe fáj. De ha nem merrev helyzetbe huzom hatra semmi problema. Jha es merev helyzetbe teljesen hatra tudom huzni csak faj es egy csikba latom hogy szorosabb mint a tobbi reszen. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Valaszt elore is koszonom.. 14 eves vagyok. Es nem szoktam ezetet irni

2018. febr. 15. 17:04
 1/8 anonim válasza:
szerintem fitymaszukoleted van... mindnekepp menje l orvoshoz és mondd el a szuleidnek. nem ciki!!!
2018. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rövid a fitymaféked.
2018. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezetet nem is, de az ékezetre szokjál rá! Én ennyi idősen már tudtam helyesen írni, fogalmazni. Te se légy lusta!
2018. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Inkább rövid fitymaféknek tűnik,de akár egy nagyon enyhe fitymaszűkület is lehet.Ha ez fitymaszűkület lenne akkor ezt műteni nem kell,hiszen mereven is hátra tudod a makk mögé húzni,ebben az esetben elég lenne ha napi szinten fürdéskor kicsit a fitymád tornáztatnád.(hátrahúzogatnád)


Ha viszont a féked rövid akkor orvos kell hozzá.


14 éves kortól egyedül elmehetsz már urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni.Ha fitymaszűkület lenne akkor lehet hogy krémet ír fel az orvos.

2018. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell urológiára, de időpontot kell kérni (akár személyesen a kartonozóban, akár telefonon)
2018. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszőnöm mindenkinek! Ma volt a műtétem.. kicsit izgultal kisseb nagyob bajok voltak de nem vészes.pl: Rosszul keltem kb likokat mutattam csak nme beszeltem es fol ala rohangaltam volna csak lefogtak. Féltem de most jo nagyon faj. Vagyis hát érzem h érzekeny. De már vegre túl vagyok rajta😉😉
2018. márc. 22. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha magyarul írnál, értenénk is mit akarsz.


Amúgy mi volt pontosabban? Mit csináltak veled és pontosan hol fáj?

(14 éves vagy, elvileg nem annyira gyerek már. Fejezd ki magad rendesen!)

2018. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fitymaféked volt végül is rövid?Azt kellett átvágni,vagy milyen műtéted volt?


(csak mert mint írtad mereven is hátra tudtad a fitymád húzni az meg szuper)

2018. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!