Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a makkom nagyon segítség?...

Lökilokiupj kérdése:

Fáj a makkom nagyon segítség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett viszkedni. Egyfolytában viszketett szinte egész nap. Mikor elmentem fürördni megmostam szappannal(baba). Utánna még zuhanyzás közben masztiztam. Közben elkezdett égetni és fájt, viszketett egyfolytában? Elmentem wc-zni és miközben pisiltem egyre jobban égetett? Most is fáj, mit legyek? Vizzel jobb lenne megmosni?

2018. febr. 17. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Én komolyan mondom nem értelek benneteket. Ahelyett hogy már rég elmentél volna a bőr- és nemibeteg-gondozóba, itt pötyögsz és lehetetlen módszerekről próbálod megtudakolni alapvetően amatőr emberektől, hogy jó-e ha azt csinálod. De most komolyan! Ennyire hülyék nem lehettek, bizonyos kérdezők!


A gyakorikérdések nem orvosi oldal, kizárólag terek ad annak, hogy az adott problémát kibeszéltesd a többi fórumozóval. Ennyi. De orvosi hatáskörű dolgokkal úgy mégis mit vársz? Hogy majd valaki hátha..., meg ilyen olcsó kifogások? Ugyan már!


Menj el orvoshoz mihamarabb!

Bőr és nemibeteg-gondozó, beutaló nem kell!

Mihamarabb!

2018. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lencsefőzelék ***** válasza:
93%
Hogy mi okozza a viszketést, azt nem tudhatom, de a legtöbb kozmetikumban (a baba szappanban is) vannak az egészségre káros anyagok. A nemi szerveket egyébként sem kell (vagy nem tanácsos) szappannal, tusfürdővel mosni, elég a sima víz. Ha 1-2 napon belül nem múlik el a viszketés, akkor tényleg irány a doki!
2018. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
A baba használati tárgyak,ápolási termékek az egyetlen olyan,amire a fokozott ellenőrzés kiterjed,bele értve a baba szappant is.Ettől biztos nem keletkezhetett a probléma .
2018. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
#3.! A BABA márkanevű termékek ma már nem azt jelentik, hogy babák számára ajánlottak. Legalább is többségük nem. Egyébként a férfi nemi szervet, főleg a makkot igenis szappannal kell megmosni, mert a tiszta víz nem tudja kellően eltávolítani a keletkező fitymafaggyút, legalább is fiatalkorban amikor intenzíven képződik a fityma és a makk között. Azért jó a szappan mert az tartalmaz némi zsiradékot és nem szárítja a bőrt a tusfürdőkkel ellentétben.
2018. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Az elmúlt időben volt e szexuális kapcsolatod, vagy szedtél gyógyszert, antibiotikumot? Lehet összeszedtél egy kis gombás fertőzést.
2018. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Vannak teljesen természetes összetételű szappanok, pl.Rossmannban is, ezzel jó mosakodni.

De partnertől is összeszedhettél valamit.Ha pisilés közben is égett, akkor húgycsövedre is terjedt, csak orvos kell hozzá, ne kenegesd mindenfélével.

2018. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!