Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzést kaphattam?

Gombás fertőzést kaphattam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tüneteim igen változatosak! 2 napig enyhén de igen zavaróan viszketett a fitymám vége, valamint körbe a bőr piros is volt! Ezután tegnap reggel mikor felkeltem már hámlott is körülötte a bőr, valamint ha a pénisz merev helyzetben van a fitymám nemtudom hátrahúni (gondolom összefügghet valami gyulladással)! Valamint tegnap nyugalmi állapotban ahogy hátrahúztam a fitymát láttam hogy a makkon volt fehér lerakódás valami váladék után és enyhén sárga, sűrű váladék is kifolyt hirtelen (ezt csak egyszer vettem észre)! 19 éves fiú vagyok eddig semmi betegségem nem volt ott lent, rendszeresen fürdök, higiéniai szokásaim nem változtak, minden nap boxert cserélek, nem voltam más partnerrel, több mint fél éve barátnőm van és eddig nem voltak ilyen problémák!

Esetleg lehet, hogy ez már régebbi gond csak most jött elő rajtam? Mert barátnőm panaszolta már kb. 2 hónapja, hogy erős szagom van ott még mosás után is, tünetem viszont nem volt más. Tegnap óta canestennel kenem kívülről! Szerintetek gomba vagy valami más?



2018. febr. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezzel jobb, ha orvoshoz fordulsz minél előbb. Többet érsz vele, mint az itteni válaszokkal :)
2018. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nemibeteg gondozóba kell menni?
2018. febr. 19. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a bőr- és nemibeteg-gondozóba.
2018. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És oda elég telefonálni időpontért, vagy esetleg el kell mennem háziorvoshoz beutalóért? :)
2018. febr. 19. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Időpontot kell kérni, igen. Mondhatod, hogy sürgős, hogy ne augusztus végére kapj időpontot. :)
2018. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell .
2018. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!