Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez velem szakítás után?

Miért van ez velem szakítás után?

Figyelt kérdés
Én is tehetek róla mert rengeteget veszekedtem a párommal és most látni se akar, sokszor meg bántottam stb annak ellenére hogy nagyon szeretem de most 1,5 hónappal a szakítás óta állandóan sírási rohamaim vannak akkor is ha vele beszélek és rosszat mond (nem akar már semmit, feszélyezve érzi magát mellettem) vagy csak úgy random, éjszaka felkelek mert vele álmodom,rosszabb esetben hányok ha eszek valamit jobb esetben hasmenésem van, ráz a hideg és a legrosszabb mindig rajta jár az eszem hogy hogy békithetném ki, mit rontottam el (ezt tudom) stb. Magányos vagyok és nagyon szeretem őt pedig lassan megörülők :( :(: (
2018. febr. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert általában az emberek már későn veszik észre, hogy jobb lett volna akkor megbecsülni azt, amijük volt, mint amikor már elveszítették, mert akkor már késő.

Fogadd el, hogy ez a hajó elúszott. Visszafordíthatatlan károkat okoztál a volt pároddal. Majd idővel jobb lesz. Majd találsz mást, csak azzal már ne kövesd el ezeket a hibákat.

2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyszerűen nem tudom hogy lépjek tovább. Már rá jöttem a hibáimra teszek is érte, de semmi eredménye. Próbálok nem rá koncentrálni de nem megy
2018. febr. 19. 19:24
 3/4 Libers Pertz ***** válasza:
Minél hamarabb töröld ki az emlékezetedből különben évekig húzódhat úgy, hogy semmi eredménye az önsajnáltatásnak. Én még 2 év után is próbálkoztam. Aztán rájöttem, hogy mennyi időt pazaroltam el az életemből. Amint túl teszed magad rajta jön másik akinél/akivel már nem követed el ugyanazt a hibát és boldog lesuel.
2018. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De miért hagy el azért amiről nem tehetek?

Nyilván én mondtam ki a dolgokat nem más de akkor is szeretem őt. Szakítás után elmentem még pszichiáterhez is aki depresszió és a megfelelési kényszert állapított meg.

2018. febr. 19. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!