Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan hogy gumiban...

Létezik olyan hogy gumiban csináltuk de megsérült a farkam?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk barátnőmmel kicsit éreztem az aktus során hogy fáj de nem foglalkoztam vele. Utána viszont barátnőm kidobta az óvszert és csak később vettem észre hogy megsérült a farkam... nem vettem észre levételkor hogy ki szakadt volna vagy sérült lenne. Valaki talalkozott már ilyennel ez lehetséges vagy mégiscsak megsérült a gumi közben??
2018. febr. 20. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik.
2018. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Béla. A Király. válasza:
Figyu a vagina nem harap, és tüskék sincsenek benne, hogy felsértsék. Ha rövid a fitymaféked az berepedhet, vagy ha hevesen dugsz, kicsúszik és durr bele mellélőssz, akkor csúnyán megtörhet, ami allítólag piszokul fáj, de más ilyen jellegű veszély nincs.
2018. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Puha pötsű 😅😅😅
2018. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha köszi utolsó találó. Igazából elég beteg vagyok a barátnőm most tudott messziről hazajöni most tudtunk együtt lenni és kedvesledni akartam így is de nem igazán ment így....próbálkoztam de nem nagyon akart felállni sajnos és ara gondolok hogy az erőltetéstől lehetséges nem? Járt már így valaki
2018. febr. 21. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nekem volt ilyen. Olyan szinten hogy nem is tudtam folytatni az aktust. Kidörzsölte a gumi a makk alatti területet. Barátnőm szerint mert nem volt elég nedves. 1x történt ilyen.
2018. febr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ha gyorsan csináljátok , égett gumiszag lesz.
2018. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek vízalapú síkosítót és haszláljátok.
2018. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!