Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak kinyújtott lábbal...

Miért csak kinyújtott lábbal tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete megfigyeltem, hogyha nyújtva van a lábam (ahogyan már régóta csinálom) sikerül elélveznem!

Viszont, ha nincsen akkor nem érzem azt ahogy csinálom.

Segíteni tud valaki? :D



2018. febr. 21. 20:56
 1/3 Lacás1976 ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem magamon. El tudok élvezni ugyan ülve vagy állva de háton fekve nyújtott lábbal megy a legjobban. Főleg amikor nem magamnak csinálom hanem amikor párom leszop akkor nyújtott lábbal tudok a legjobban úgy elêlvezni hogy nem nyúlok a farkamhoz hanem végig ő csinálja. Élvezés előtt befeszül a combizmom is.


Szerintem ennek nincs sok jelentősége csináld vagy csináltasd ahogy a legjobb.

2018. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, de sosem néztem utána a fiziológiájának. Az a tippem, hogy ha megfeszíted a combodat, de főleg a farizmokat, akkor valamiképpen a pc-izmok is megfeszülnek és ez vezet gyorsabb ejakulációhoz.
2018. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszokás, kinek mi a jobb🙂
2018. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!