Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem azt, hogy csepeg...

Miért érzem azt, hogy csepeg a vizelet?

Figyelt kérdés

Ma az egész napom olyan volt, hogy miközben ültem az iskolapadban néha olyan érzésem volt (wc-zés utáni órán) mintha elcseppent volna a vizelet. Aztán szünetben is, megnéztem és semmi. Otthon órákig csak ezzel foglalkoztam, és megállapítottam, hogy az érzés után közvetlenül is csont száraz mind az alsógatyám, mind a fitymám. Mitől lehet ez? Szerintem nem, de talán összefügg azzal, hogy kb 1,5-2 hónapja az éjszaka azt álmodtam hogy pisilek és bár hamar kapcsoltam, egy fél tenyérnyi folt akkor is lett. (Nagyon sokat ittam előtte, és még a történtek után is tudtam pisilni egy kiadósat a megmaradtból). Egyébként ez az érzés akkor szokott lenni amikór mondjuk ülés közben előredőlök vagy ilyesmi. Kicsit talán olyan minha folyton pisilnem kéne.. Lehet hogy felfázás?

15/F



2018. febr. 22. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem gennyes és nem csíp a vizelet nem biztos , hogy felfázásod lenne. El kellene menned az urológiára. Ott biztos tudnak segíteni. Egyébként ami 1,5-2 hónapja éjszaka történt nem biztos, hogy bepisiltél. Lehet. hogy éjszakai magömlésed volt. Azt is kiválthatja a vizelési inger. Az urológiára egyedül is elmehetsz, még beutaló sem kell. Ha előjegyzést akarnak kérni mond hogy sürgős és kivárod a sorod a dokihoz. Nem küldhetnek el, meg kell hogy vizsgáljanak.
2018. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!