Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 évesen alig van arcszőrzete...

23 évesen alig van arcszőrzetem, sose lesz sűrű szakállam?

Figyelt kérdés

Az állam alatt annyira nem gáz, máshol viszont nagyon ritka. Nincs sok szőrszál, de ami van, az eléggé erős és fekete. A nemi, és a hónaljszőrzetemmel nincsen gond. A karom, lában nem túl szőrös, de az átlagoshoz közelít. A mellkasomon elvétve van szőr.

Lehet, hogy északi rasszba tartozom. Egyenes orr, ami a felső ajkammal együtt eléggé előreugrik, tehát konvex típusú a fejformám. A bőröm színe viszont átlagos, eléggé jól letudok barnulni. A hangom mély, a péniszméretemmel nincs gond. Barna hajam van, zöld szemem, a törzsem rövid, vállam átlagnál kicsit szélesebb, csípőm pedig nagyon széles. Az erőnlétem is eléggé jó.

Kb. 4-edikes koromtól 6-odikos koromig teljesen kifejlődtem. Utána már alig változtam valamit, csak néhány centit nőttem.

Szóval lehet, hogy északi rasszba tartozom, és sosem lesz megtartásra érdemes arcszőröm?


Számomra egyébként fontos a külső. Az egy nagy kamu, hogy a külső nem sokat számít. De, számít, nagyon jó kinézettel 10-ed annyi munkával találhatok barátnőt.

Nemrégen közvéleménykutatást tartottam a külsőmmel kapcsolatban. Átlagosnál egy kicsit jobbra értékeltek. Egyébként én eléggé szépnek tartom az arcomat. Szép a bőröm, nincsenek rajta hibák, az orrom, szemem, szám, minden nagyon rendben van. Ezt most nem nagyképűségből írom, de nincs rajtam semmilyen szembeötlő hiba, arányos mindenem. A lányok viszont mégis utálnak, és nagyon nem jövök be nekik.

Szerintem az arcom alsó része eléggé fejletlen a többihez képest, és egy jó szakáll erősen kiemelné ezt a részt, és buknának rám a csajok :D Ezért lenne fontos tudnom, hogy mire számíthatok.


2018. febr. 24. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose.

Nekem 18 évesen mar közel olyan erős borostám volt mint most, évekkel később.

2018. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, hogy ilyen vagy! Nekem 3 max 4 nap után már olyan az egész arcomon mint aki hírből sem ismeri a borotválkozást. Nagyon gyorsan csunyul. Az első kb 2 napban férfias,aztán a 3. napon hirtelen megnő és megcsunyul, különösen a nyakamnál. Ráadásul úgy viszket hogy csak na. Vagyonokat dobok ki borotvahabra meg borotvapengékre... az elektromos borotva se segített. Szóval örülj annak, hogy alig van arcszőröd. Fenének se hiányzik a macera.


25/f

2018. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Föld, víz, tűz, levegő, és az ötödik elem a szer, ami az erő, de lehet szellem is ha érdekel adok egy videót róla, hogy miként. A szer mint erő nem sok eltéréssel kijön, hogy szőr. A férfi az erősebb nem ugye, és mint olyan általában szőrösebb is. Szóval a sok szőr az sok szer, vagyis sok erő. Na de hol?

A nők is erősek, ott ahol nekik általában sok a szőrük, ami szőr náluk a haj. Igen a nők feje telis tele van megannyi kusza, bonyolult, összevissza, de mégis rendjén való, ugyanakkor a férfiak számára teljesen felesleges gondolatokkal. Kezd összeállni ugye? A gondolat nagyon sok energiát emészt fel, azaz erőt, ami mellett a másik dolog ami szintúgy sokat nyel el az az érzéki ingerek kiváltotta hatások, élvezet, meg a többi. A nagy szakállú szőrös papók attól olyanok mert már a fejben nincs semmi fölös gondolat, és érzékileg már nem éreznek késztetést bármilyen szintű kielégülésre.

Látom szépen összeszedetten, és sokat írtál, ami nekem arra utal, hogy nem vagy üresfejű, érted ugye? De ez csak egy tipp, hogy hol szökhet az erő, ami szer, ami szőr.

Az arc alsó szekciója az ösztönvilágot jeleníti meg, az aktív működést, a széles áll mint olyan férfi jellemző, meg ugye a szakáll, és a koponya felső része a férfiak esetében kisebb, mert aminként azt mondják evolúciósan a a férfi mint a vad világban küzdő, azt aktívan formáló erő, arra van kényszerítve, hogy cselekedjen, és ne töprengjen. A filozófiában ott a Szófa, aki egy nő, mint a bölcselkedő. Úgyhogy gyúrjál az ilyen megnyilvánulásokra, valami állati, gyors reagálású dologra, vagy ha nem is gyors de nagyon koncentráltan igénybe vevő fizikailag, és szellemileg legyen egyszerű.

Aztán 23 évesen már nem tudom mennyit tud még benned változni az energiaelosztás ilyen fokú hirtelen jött megváltoztatása. Talán csak egy kis idő.

Egyébként a nőknek semmi más nem kell egy férfiban mint az erő. A nagy nyugodt, de mégis jelenlévő erő, nem erőszak, bár azt se vetik meg, bizonyos szituációkban ugye. Hogy az erő miként jelenik meg, mint sok szőr, nagy izmok, vagy magabiztosság, tartás, sok pénz, dominancia, az mindegy. Ha mindből van az a jó nyilván.

2018. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!