Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfordult a herém 180fokban,...

Megfordult a herém 180fokban, mitol van ez? (Tovabb lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A bal herem habar mar tobbszor is megfordult, de mindig visszaallt magatol, max. Egy kis ra segitessel. Tegnapni nap is ez torten, zuhanyzasnal vettem eszre, es nem tudom miert.. Nem akart visszaallni, igy segitettem egy kicsit, az aljat kicsit nyomkodtam, hogy a helyere alljon, es ugy is lett.. De felek, hogy tettem rajta meg egy felkort, tehat nem vissza allitottam, hanem meg egy teljes 360fokot csinaltam vele.. Mert igazabol sosem tudom merre forog el... Ugy hiszem mindig elolrol hatra, es igy az aljat hatra fele forgatva helyezem vissza... Az a baj, jelenleg kulfoldon vagyok, egy idegen orszagban.. Mit csinaljak?



2018. febr. 24. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha herecsavarodásod lenne, az erős fájdalommal járna. De ha ez mégis nyugtalanít, mást külföldön sem tehetsz, minthogy megnézeted szakemberrel!
2018. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez másnak is előfordul. 360 fok nagyon sok, annyit nem tudsz tekerni rajta. A legjobb módszer hogy hagyod lógni és akkor vissza áll. Ez nem herecsavarodás, nem megtekeredik, hanem felfordul, a hátulja van elöl, az aja felül. Van is neki latin neve, de hirtelen nem emlékszem rá, nem csinálnak vele semmit.
2018. febr. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Csak ertheto modon elegge meg voltam ijedve, annam ellenere, hogy mar tortent ilyen. Csak amit az em er nem ert, nem ismer, azert attol tart egy kicsit..
2018. febr. 26. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána olvastam ennek angolul, mert nekem a jobb hajlamos erre, csak már nem emlékszem a szakkifejezésekre. :(
2018. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!