Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam ezt el?

Hogyan mondjam ezt el?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és ma reggel nedves volt a pizsomám elöl eléggé szóval valószínü megjött az első éjszakaim de nem mertem elmondani anyunak.Hogy mondjam el neki mert félek h késöbb esetleg észre fogja venni és mérges lesz h nem szoltam meg neki h megjött?

2018. febr. 25. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod neki, nem lány vagy, hogy "megjött". A lányok elmondják anyukájuknak, hogy mentsruálnak, de egy fiúnak ezt nem hinném, hogy el kellene mondani.
2018. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Azt el mered mondani, hogy mész szarni? Mert kb ez is azzal egyenértékű. Senkit sem érdekel.
2018. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondta h szoljak neki majd ha valami furcsa történik velem reggelre..:S
2018. febr. 25. 13:14
 4/11 jo valasz12345678 válasza:
88%
Figyu tesó ne szólj anyádnak nem vagy kislány és nem megjött hanem valami szépet álmotál
2018. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nézd meg a pizsit, és ha látszik a folt mond meg, hogy valami történt reggelre. Kb így. "Anyu reggelre lehet bepisiltem egy kicsit." És figyeld a reakcióját! Apud nem él veletek?
2018. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem él velünk.Mostanra meg száradt teljesen nem látszik de félek ha holnap reggel megint lesz észre fogja venni mikor jön ébreszteni vagy amikor vetközök utánna
2018. febr. 25. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Bár ezt a srácok többsége szerintem nem beszéli meg az anyukájával, de ha ti beszéltetek róla korábban és vagytok olyan közeli viszonyban, akkor nyugodtan mondd el neki, hogy most volt először éjszakai magömlésed!

Ha nem megy, akkor dobd csak a pizsamád diszkréten a szennyesbe! Ha többször is előfordul, előbb-utóbb magától is rá fog jönni, miért kell mostanában gyakrabban mosni a pizsamád.

2018. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt mondta, hogy szólj neki, ha valami furcsa történik reggelre, akkor simán elmondhatod, hogy mi történt. Nem?
2018. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Recskázz többet és nem lesz éjszakai baleset. Pizsit meg dobd a szennyesbe. Ha kérdi, hát ö... izé, belrfolytam éjjel, anya.

Ennyi. Nincs ebben semmi rossz. Működik a tested, ennyi.

2018. febr. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

FIÚ vagy és MEGJÖTT AZ ELSŐ ÉJSZAKAID!

Ez csak nekem furcsa...

2018. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!