Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni? (többi lent)

Mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég sok probléma van. A hímvesszőmön a fityma merev állapotban nem marad hátul. A fitymafékem is szűk eléggé fájó teljesen hátrahúzni és a makk is előre bukik. A bőr eléggé repedezett, ez lehet attól hogy kis koromban emlékszem csak kb 8+ éves lehettem mikor teljesen hátrahúztam mert sokáig fájt és nem tudtam, szerintem le volt tapadva, lehet ettől? A másik nagyon rossz, hogy elég csúnyán görbe lefele, annyira hogy szerintem probléma is adódhat belőle. Mit lehet kezdeni ezekkel? 17/F

2018. febr. 25. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy urulógust és ad tanácsokat, segítséget,stb.
2018. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mióta elkezdtél serdülni, és van már merevedésed, attól függően hogy áll a gatyában naphosszakat, és főleg hogy az elnyomott merevedésekkor hogyan áll, attól görbül aszerint.


Kifejtve példával.: 3.-os koromban kezdtem el serdülni, korán érő voltam, és akkoriban még a hagyományos fecske alsót használtam, koránérésem miatt meg amúgy is.. az iskolában úton útfélen buszon, akárhol ha merevedésem volt, mindig lefele állt, lógott a herék irányába, és Merevedéskor ezt így minél jobban elnyomva, hogy ne látszódjon hogy merevedésem van nyomtam lefele a lábaim közé kb.. Ettől és attól hogy még éjszakánként is ebben a pózban pihent, és a reggeli merevedéseket is így láttam, szépen lassan egyre jobban elkezdett lefele görbülni.



Egy idő után erre rájöttem és egyre többször mindig csak egy kicsit felfele helyeztem el az alsóban, a hasam fele nézzen.. És egy idő után így a szerszámomban lévő "szivacsocskák" izmok, inak stb a másik oldalt is megnyúltam, és mára már alig látható a görbeség.



Ahogy van a legtöbbet merevedéskor, aszerint görbül.. igazából maga az ín, izom, szivacsok így nyúlnak meg az oldalakon, szóval ha a görbeségét vagy a valamerre nézését akarod helyre hozni, akkor próbáld ezentúl minél több alkalommal az ellentétes oldalra fektetni, főleg mikor merev..



Kb 3-5 hónap alatt már sokkal jobban fog kinézni.

_________________________________


Bő fitymád van, merev állapotban is van felesleges fitymád, ami nem húzódik hátra, ez teljesen normális. :)

A makk előrebukása sem baj, ez ien... nézz pár fiú maszti videót, mindenféle kritériummal keresve, és meglátod, hogy nem nagy dolog ez sem.. :)


Ha a fitymád szűk, és nehéz vagy nem tudod teljesen hátra húzni a makkról, az fitymaszűkület, nem minden esetben, de ált körülmetélik az illetőt.. vagy megmetszik a bőrt, ha nem akarod a fitymádat elveszíteni.... :O :D :) (de ha nem zavar, és nincs neki semmi hátráltató körülménye, akkor lehet egyszerűen nem csinálnak vele semmit..) :)


A Bőr repedezése sok minden lehet.: Szerintem száraz lehet a bőröd kissé .Ezt okozhatja olyan tisztálkodási szer is ,ami a bőrt szárazzá teszi.Most a neogranormon lenne jó rá,az sebre is alkalmazható.

De lehet, hogy elkaptál valami betegséget, ha nem javul/t 1-2 héten belül, akkor egy bőrgyógyász segít.. :)

2018. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!