Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdődő fitymaszűkület kezelése?

Peter199801 kérdése:

Kezdődő fitymaszűkület kezelése?

Figyelt kérdés

Szia! 20 éves vagyok, és 5 hete volt egy fitymafék műtétem, lézeres, minden rendben ment és jó is minden.

Orvosom mondta hogy van egy enyhe fitymaszűkületem és én is észrevettem már. Ez azt jelenti hogy nyugalmi és erekciós állapotban könnyedén hátra tudom húzni a fitymám.

Legutóbbi hosszabb szexuális élményem után nagyon kicsi repedések jelentek meg a fitymámon, + kicsit be is gyulladt. Tudtok valami ajánlani hogy elkerüljem a későbbi hegesedést és további szűkületet?



2018. febr. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd meggyógyulni, aztán határozottan de nem durván tágítsd kézzel. Nincs semmilyen fertőzésed ami kihatna a bőr minőségére? pl. gombás vagy bakteriális
2018. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! A bőrgyógyász Unguentum boraxatum kenőcsöt irt fel. Véleményem szerint ez nem fertőzés mert, aktus után jött elő úgy hogy védekeztünk. Lehet picit durva volt a buli.


Véleményem szerint megvárom míg lemegy a gyulladás. Majd ezt követően meleg vizes zuhany közben tágítom lazán. Mit gondoltok esetleg ez egy járható út? esetleg megellene próbálnom egy szteroidos kenőcsöt is hátha? Csak minimális bőrnyúlásra lenne szükségem.

2018. márc. 2. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Fürdőkádba előnyösebb volna tágítani.


Napközben vizezd be többször és állítsd fel mialatt vizes. Ez az alapprogram.


Fürdőkádban vizes pumpával, vagy olyan levegős pumpával ami képes szívni a vizet, moderált vákuummal tágíthatsz.


Én már többször hazavágtam a fitymám, ami alapból is szűk volt. Most meg úgy jár hogy csak na :D Szárazon kicsit nehezebb, de nem is az a cél hogy szárazon menjen :D


Az orvosod hol rendel? Csinál fitymafék vágást? Azt sehogy se tudtam megoldani - rövid és vágni kellene :D

2018. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Orvosom Budapesten rendel. Tudnál pár szót írni a tágításról? Mennyi idő alatt lehet "kisebb" eredményt elérni? Gyakoriság, mennyi ideig csináltad stb.
2018. márc. 4. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!