Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiaknak is van természete...

A férfiaknak is van természetes folyásuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, amikor nem kerülnek izgalmi állapotba. A férfiaknak is van valamiféle folyásuk, nedvük akár, ami napközben távozik az alsónaciba vagy a reggeli pizsibe akár, anélkül, hogy izgalmi állapotba kerülnének?
2018. márc. 4. 11:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nincs
2018. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. És még olyan fertőzésről sem tudok, ami ilyet okozna. Ha előnedv termelődik, annak mindig az az oka, hogy valami nagyon felizgatott.
2018. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor a vőlegényemnek miért van gyakran az alsógatyáján vagy a pizsamáján fehér/átlátszó megszáradt nedv, anélkül, hogy izgalmi állapotba kerülne? Nem panaszkodik semmilyen fájdalomra, szóval kétlem, hogy valamiféle fertőzése lenne?
2018. márc. 4. 11:08
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez sem nem előnedv, se nem sperma, azért nincs ötletem se, hogy mi lehet ez :/
2018. márc. 4. 11:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert iszonyatosan felizgul, ha csak rád gondol.
2018. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor menjen el urológushoz.
2018. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor még csak a reggeli merevedésnek sem lehet köze hozzá esetleg?

Nem nagy mennyiségről beszélek csak 1-2 kisebb pöttyről a gatyáján. Vagy esetleg a vizeletürítéshez nem lehet köze? Hogy a vízekettel valami mirigy váladéka távozik ami a gatyáját is megfogja?

Nagyon stresszes munkahelyen dolgozik, szóval kétlem, hogy ott pl ideje van felizgulni rám és az esetleg megfogná a gatyáját :D

2018. márc. 4. 11:15
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod,hogy nem előnedv?
2018. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
normális esetben nincs semmilyen folyás.Viszont anno elkaptam a trippert egy lánytól.Viszkető,égő érzés vizeléskor,illetve fehér folyás a hugycsövemből..
2018. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azert tudom, hogy nem elonedv mert az csak izgalmi allapotban termelodik, es mint irtam a stresszes munkahelyen nincs ideje izgalmi allapotba kerulni, mikor meg velem van nyilvan a tudtomra adja, ha izgalmi allapotba kerul. Es volt neki ilyen akkor is, amikor nem kerult izgalmi allapotba, ezert gondolom, hogy nem elonedv.
2018. márc. 4. 11:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!