Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez veszélyes játék vagy nem...

Ez veszélyes játék vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a helyzet suliba van egy olyan játék hogy zsák ütés az úgy néz ki hogy három lány vagy három fiú oda megy egy kisebbhez, egyik a falnál lefogja a két kezét a másik a két lábát terpeszre állítva fogja a harmadik meg 10 boxolást csinál neki a heréin.


köszi a választ f/13


Nagy a felháborodás mert a gyerek anyja be jött orditva a suliba és meg tudja hogy ki ki fogja herélni azt mondta .


negyedikesel csinálták meg a felsősök


2018. márc. 10. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Mindegyiket úgy vágnám nyakon, hogy többet eszükbe se jusson ilyen. Degenerált egy korosztály vagytok.
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Zoli780806 ***** válasza:
87%
Az.... látom ez is egy szuper generáció lesz
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát jó de én nem csináltam senkinek csak láttam XD meg botrány van a suliba belőle
2018. márc. 10. 23:08
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan van belőle botrány. Kérdésedre válaszolva: veszélyes játék, mert fizikai és lelki sérüléseket szenved az áldozat. Mind a fizikai, mind a lelki sérülései maradandóak lehetnek. Legközelebb, ha hasonlót látsz, szólj egy felnőttnek! Legyél olyan kedves és tiszteletreméltó ember, aki segít a gyengébbnek.
2018. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én nem tok szolni mert ez egy klikk csapat! és 4 fiu és 4 lány találda ki akit megzsákolnak az benne lehet a bandába a 3. 4. esekel csinálják a folyoson vagy olyan helyen ahol nincs tanár és ez úgy derült ki hogy sírt az egyik alsós és beköpte a többieket ma volt XD
2018. márc. 10. 23:20
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem vicces. Komoly baja is lehet belole!!! Az en gyerekemmel tettek volna ilyet, en se reagaltam volna szebben. Hat meg ha baja is esik. Hallottal peldaul a herecsavarodasrol? Ettol siman lehet es meg kell muteni. Maradando baja is lehet... ez rohadtul nem vicces. Nem hiszem el, hogy ekkora idiotak vagytok. Te is, mert hagytad. Meg az osszes tobbi
2018. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
ja ez olyan banda hogy cigizhetnek velük meg plázába logás együtt ilyenekre gondoljatok :D XD XD de én tényleg nem voltam benne csak tudtam róla meg láttam! De én nem zsákoltam senkit! Meg is az ősök fenyegetnek minket és keresik a felelőst nekem semmi közöm nincs hozzá!!!
2018. márc. 10. 23:28
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam. Nem értem az XD-ket, mármint tudom, hogy mit jelent, de nem értem, hogy jön ide. Kamu volt a kérdés? Mert ha nem, akkor állati komoly. Ha tényleg történt ilyen, akkor szerintem lelki ismeretfurdalásod van és azért írtad ki ezt a kérdést. Igenis, szólni kell, ez nem árulkodás, hanem egy társad, egy kisebb megvédése. Gondolj bele, hogy te sem örülnél, ha többen támadnának rád, bántanának és esélyed sem lenne védekezni. Beszélj egy felnőttel erről, akiben megbízol! Egy tanárral vagy a szüleiddel. Az írásodból úgy tűnik, hogy diákcsínynek tartod, aminek a tanúja voltál, de egyáltalán nem az, ez egy iszonyú komoly dolog és az elkövetőkre nézve is nagyon komoly következményei lehetnek. Erőszakos elkövetés esetén egy gyerek már 12 éves kortól jogilag büntethető, egyéb esetben 14 éves kortól. Bár fiatal vagy, hadd ismertesselek meg egy idézettel: "Vétkesek közt cinkos aki néma" (Babits) Gondolkozz el rajta, nem bántani akarlak, csak látom, tényleg hezitálsz, hogy mennyire lehet káros vagy veszélyes ez a dolog, amit leírtál, és szeretnék segíteni ebben.
2018. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem tudtam :O azt mondták semmi baj csak fáj 5 percig és ennyi... az alsósok ugyan úgy benne voltak én csak kérdeztem nem fogok egyik miatt sem szívni :O aki bekopte a bandát az az a gyerek aki benne akart lenni a bandába se sirva ment az oszihoz!
2018. márc. 10. 23:32
 10/28 A kérdező kommentje:

nevetségesnek tartom jaaa mert az is és nem nekem pattant ki higyjétek el!

Mondtam ez egy ilyen klikk amugy egy csaj meg egy srac talalta ki mert valamit lattak és úgy tobbet nem tudok.


Nem erezhetem jol magam en sem ugy hogy semmi kozom nincs hozzá amugy anyamnak nem mondtam el de ő is be van hivatva mert valami nagy ős értekezlet lesz azt mondta az oszi rendkivüli oszt fönöki lesz sztem ez miatt :/

2018. márc. 10. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!