Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Béres Magnézium Komplex...

Béres Magnézium Komplex szedése miatt történik ez velem?

Figyelt kérdés
3 hete szedek napi 1 tablettát a fent említett vitamin készítményből a gyakori fáradság leküzdéséért. A készítmény magnézium mellett B1, B2, B3, B6, és B12 vitamint tartalmaz. Reggel veszem be és mégis nagyon jól alszok azóta és kipihenten ébredek reggel. Viszont egy komoly változást fedeztem fel magamon amióta szedem. Jóval kevesebb merevedésem van. Máskor ha reggel ébredtem szinte mindig merevedésem volt. Mostanában meg rendre elmarad. Nem kívánom a szexet, (csak alkalmi kapcsolat szokott lenni) és a maszturbálást sem igénylem. Ha néha mégis nekifogok maszturbálni szinte semmi ondó nem jön elélvezéskor. Ezek a kellemetlen mellékhatások a vitaminkészítménytől lehetnek? Hagyjam abba a szedését? Más is tapasztalta ezt?

#erekció elmaradása #kevesebb ondó
2018. márc. 15. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírások szerint pont az ellenkezője a hatás, azaz a magnézium és a B-vitamin is növeli a szexuális vágyat.

Szóval valószínűleg máshol keresendő a probléma oka. (Azért "valószínűleg", mert nagyon ritkán előfordulhat, hogy valakire nem úgy hat egy-egy gyógyszer vagy ilyesmi, ahogyan "kellene".)

De az is lehet, hogy a vivőanyagok valamelyike a ludas; ha ezek a dobozok elfogynak, és még akkor is fennáll a probléma, akkor másfajta terméket vásárolj, amiről előzetesen megnézted, hogy milyen anyagok vannak még benne esetleg.

Ha akkor sincs változás, akkor megkérdezhetsz egy orvost, hátha tud valami okosat.

2018. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Beszedem a még meglévő tablettákat, és ha utánna nem történik változás elmegyek orvoshoz. Amiért elkezdtem szedni a fáradság leküzdésére, arra nagyon hatásos.
2018. márc. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!