Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok,167 cm,2...

15 éves fiú vagyok,167 cm,2 hónapja kondizok, szépen jött fel rám izom. Egy éve nem nőttem. Szüleim 165 és 180cm magasok. Szerintetek még nőhetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos. És ha nem akkor mivan?


Párom 166 cm, köszi, eléggé jó a dumája, és okos, hogy tudjon barátnőt szerezni.

2018. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
természetesen még nőhetsz sőt valószínűleg fogsz is, elég fiatal vagy még, edzéssel óvatosan nincs vele semmi baj hogy csinálod sőt előnyödre is fog válni, de egyenlőre azt tudom ajánlani hogy mindenképp maradj a magasabb ismétléseknél 10körül akkor nem lehet baj
2018. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimum 10 cm nőhetsz,18 évesig erről szól a kamaszkor .
2018. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23 éves korig simán lehet nőni! Tapasztalat van rá!!
2018. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Korodhoz képest elég alacsony vagy,ennyi idős fiúk akiknek magas apjuk van simán 176-182 cm magasak.


Meg kellene kérdezned apukádat hogy ő mikor nyúlt meg,mert ritkán van hogy csak 16-18 éves kor után nyúlik meg a fiú.


A legtöbb esetben a fiúk az apjuk magasságát öröklik,de sajnos van olyan hogy egy másik rokon génjei dominálnak,így van hogy egy alacsony apának 170 cm lesz egy magas 180 cm magas fia,de olyan is van hogy az apa magas és mégis alacsony lesz a fia,más rokonra üt.


Tehát nem tudjuk hogy annyiról van nálad szó hogy később fogsz megnyúlni,vagy arról van szó,hogy alacsony leszel mert másra ütöttél.

De ha apukádra ütsz akkor 180 cm magasra megnőhetsz.Meg kellene kérdezned ő mikor nőtt ilyen magasra.

2018. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van időd, semmi gond, nőni fogsz még. Én is csak 16 évesen nyúltam meg, addig nálad is alacsonyabb voltam.
2018. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fehérje bevitelt told meg egy kicsit,hátha segít.
2018. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!