Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az Országos STD Centrum-ba...

Az Országos STD Centrum-ba (SOTE) beutaló nélkül, és nem helyi lakosként is lehet menni?

Figyelt kérdés

Fájlalom a herémet, erősen szúr és az a gyanúm, hogy elkaptam valami fertőzést. Budapestre járok egyetemre, de nem itteni lakos vagyok, nem vagyok ide bejelentve. Így is tudnak fogadni engem? Nem igazán tudom eldönteni, de muszáj lenne, mert már nagyon kezd fájni.


Ha nem ide, hova máshova mehetek, ahol tudnának ezzel foglalkozni?


2018. márc. 18. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen orvos bárhová írhat most még beutalást , arra hivatkozva, hogy az egyén életvitel szerinti tartozkodás szempontjából hol jobb neki.

Vagyis, az egyetemnek is orvosa neki nem köteles a panaszos meg mutatni intim dolgait, továbbá nem szak területe köteles be utalot adni.

Utó irat, gyerekekkel, tanulokkal nem anyira nyeglék a dokik mind a felnőtekkel.

Persze meg tagadhatja, ha olyan tipus a doki.

Amúgy meg urologia , ő majdtováb utal.

Válasz további kérdésekre, igen ,meg fogja fogni a heréket is.

Mihamarabbi jobbulást!

2018. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Végül az urológiai klinikára mentem, ott doki megnézte, kitapogatta, nem talált semmit. Szerinte lágyéksérv lehet, elküldött sebészhez. Egyébként nagyon rendes volt, azt éreztem, hogy tényleg érdekli mi van velem és hogy úgy lát el, mintha az egészségügy nem egy nyűg lenne, hanem egy szolgáltatás :) Ja és semmi nem volt abból, hogy nem oda tartoztam helyileg.
2018. márc. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!