Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik átestek körülmetélésen? Milyen változásokat tapasztaltatok a nemi életetekben?

Figyelt kérdés
Arra célzok hogy mennyiben lett más az érzés szex közben hagyományos és orális szexre értve. Mennyi időbe telik a teljes gyógyulás utána nem szakad fel? Nekem fitymaszűkületem van és aktus közben felszakadozik a fitymám. Orvos szerint is a legjobb megoldás a körülmetélés lenne mert lankadt állapotban sem tudom hátra húzni szóval a tisztán tartás is elég macerás. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok aki már átesett körülmetélésen a válaszokért előre is köszi.

2018. márc. 19. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked válaszolni, mert még nagyon pici csecsemő voltam amikor körülmetéltek.
2018. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Engem 28 évesen metéltek. Nem volt szűkületem, de még így is sokkal jobb, intenzívebb érzés szex közben, a te esetedben meg még inkább így lenne, hiszen a makkod most nem tud előbújni. Ugyanez miatt viszont az első egy, esetleg két hét kellemetlen lehet, mivel a makkodnak hozzá kell szoknia, hogy a gatyáddal érintkezik.

A seb kb. két hét alatt összeforr annyira, hogy óvatosan tudsz önkielégítést végezni, egy hónappal a műtét után pedig már a közösülés is mehet.

2018. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia, nekem is felnőttként vágtán. Jobb lett, tovább bírom.
2018. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Metélést ellenző vagyok,de sajnos ha lankadtan is baj van a fitymával akkor ha csak nem találsz egy igen jó orvost lehet tényleg csak a metélés marad,a folytonos ,ismétlődő felszakadozást meg kell szüntetni,mert csak hegesedést eredményez.Azért más orvos véleményét is kérd ki.



A tovább bírom dolgot meg azért hagyjuk,mert az azért van mert nem tudnak rendesen normál időben felizgulni,a nő meg lehet már rég elment már,és kénytelen eljátszani az orgazmust újra.Meg lehet nézni hogy maszturbálásnál is soknak egész sok idő kell,meg síkosító is mert anélkül nem jön össze.

2018. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Metélten tovább bírod a szexet, csak a gyógyulási idő kellemetlen.
2018. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Elég gáz az ha metélni kell ahhoz hogy ne menj el korábban,már bocs.Pont azért bírja tovább mert metélten képtelen normális időn belül felizgulni,mindenhez több idő kell,a maszturbáláshoz sem,valakinek síkosító kell,mert segédanyag úgy mond,mert nem képes, nélkül nem meg,ez kicsit gáz.


Mindenképpen nézzen utána mi a kiváltó ok,meg lehet e ezt az okot szüntetni és ha nem marad semmi lehetőség akkor nincs mit tenni.De elsietni,meg valódi indok nélkül csonkolgatni kár lenne

2018. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B_Ut ***** válasza:
A szex sokak szerint ugyanolyan vagy jobb, de ezt én nem tudom alátámasztani, nekem egyértelműen rossz. Az idegek hiánya miatt pl az orális szex nem működik nálam. Igazából semmilyen előnyt nem láttam soha életemben.
2018. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!