Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FIÚK! Ti hány évesen kezdtetek...

FIÚK! Ti hány évesen kezdtetek el borotválkozni? És ott lent?

Figyelt kérdés
13/F

2018. márc. 21. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozni kb. 15-16 évesen, addig amíg be nem állt normálisra a szakállam(2-3 év kellett hozzá).

Akkor még nem akartam megtartani, mert az elején inkább vicces, mint néz ki jól. (Amíg nem erősödik meg, lesz dús, stb.)


"lent" 16 éves korom óta.

2018. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és milyen volt akkor már a "helyzet"?

Köszi a gyors a választ

2018. márc. 21. 20:22
 3/7 Hibiscus Francesco válasza:
100%
Középiskola első napján :D nem volt semmi szakállam, de még csak pihés se volt az arcom, de úgy éreztem hogy már "felnőtt vagyok" ideje elkezdenem. Visszagondolva elég vicces :D most 20 évesen sincs egybefüggő, dús szakállam nemhogy akkor :D Ott lenn korba nem tudom, igazából akkor amikor elkezdett szőrősödni
2018. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az arcszőrzetem elég vicces, mert annyira gyenge, hogy alig kell borotválni, vagyis csak ritkán.

Ott lent hetedikben kezdett szőrösödni, és azt hiszem, két évvel később néztem meg először, milyen lenne anélkül. Aztán hol meghagytam, hol lecsupaszítottam.

2018. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14.Amikor 8.ból kimaradtam. Eleve szőrös típus vagyok, már elég látványosan szőrös volt az arcom, csúnya volt. Lent hamarabb, már 12 évesen leborotváltam néha titokban.
2018. márc. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Hűha, kedves #5-ös! Azért az elég ritka, hogy valakinek már 12 évesen olyan fanszőrzete legyen, amit borotválni kell vagy egyáltalán borotválni lehet. De hogy az arcodat is elkezdted 14 évesen, az legalább annyira párját ritkító dolog. Tényleg szőrös típus lehetsz. :)
2018. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Arcomon középiskolában borotváltam le a szőrt,fanszőrt meg nem borotválom le,fazonra vágom,semmi férfias nincs a csupasz péniszben már bocs,így is eléggé lányosodnak el a mai fiúk,régen örültek ha végre szőrt nőtt rajtuk,akkor már látszott hogy nem kisfiúk legalább már.Most meg csupaszítják magukat mint a kislányok,meg tapados gatyákat hordanak,de középiskolásként is anyucinak kell orvoshoz vinni őket,annyira nagyok


Nincs is értelme leborotválni,mert eleve 1-2 napon belül már bújik is ki a szőrzet.


Az meg teljesen normális hogy 12 évesen már nőjön a fanszőrzet,sőt az lenne a normális.Az eléggé későn érő aki már elmúlt 13 éves és még nem is szőrösödik.

2018. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!