Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Mi bajom van? Húgyhólyagrák?

SOS! Mi bajom van? Húgyhólyagrák?

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem pisilni, de a korábban szép sugárban, 1 percig folyó pisi ma gyenge, erőtlen sugárban csordogált vagy 3-4 percig.Akkor azt hittem,hogy teljesen kiürült a hólyagom, de 5 perc múlva ismét pisilnem kellet, azt éreztem mindjárt befolyik, de NEM TUDTAM EGYSZERŰEN PISILNI!!!Napi 3-4-ször szoktam pisilni, de ma megpróbáltam többször is, egyszerűen nem ment, most este nagy küzdés árán, vörös fejjel, vontatva sikerült egyet pisilni, de vagy 5-6 percig csorgott.Inni sem kívántam ma, 3 dl ha lement a torkomon már sok.Tegnap este még nem volt gond, ma reggel kezdődött...29/f

2018. márc. 21. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy napi 2-3 L szoktam inni.
2018. márc. 21. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, ha továbbra is fennáll a probléma orvos. Inkább prosztatagondokra tippelnék, lehet egy gyulladásod van.
2018. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony prosztata probléma erősen.
2018. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne már egyből rákod? Ne dobálózz ilyenekkel, csak idegesíted magad. Menj el orvoshoz, nem ciki. Gondolj arra hogy csak felírnak valami gyógyszert, és aztán nem kell többet szenvedned. Nagyon sok férfinál előfordult már ez.
2018. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
véres vizelet fájdalom nélkül általában utal rákra
2021. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!