Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek normális a tesztos...

Szerintetek normális a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. A lábam, combom, és a nemiszervemnél szőrős annyira amennyire kell. De a gatyám vonalától feljebb alig vagyok szőrös, a hasamon kevés szőr van, a mellkasom egyáltalán nem szőrös, a hónaljamon sincs sok szőr, az arcomat pedig csak 2 naponta kell borotválnom, és nagyon ritka rajta a szőr. 190 cm magas vagyok, és 70 kiló, tehát vékony. Az önkielégítést ha 2 napig nem csináltam akkor már nagyon hiányzik. Meg persze a szex, is de nincs kivel.

A tesztoszteron szintemmel lehet gond, hogy csak ennyire vagyok szőrös?


Köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 22. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem fejeződött még be a testi érésed. Keress valakit a nagyszüleid körében, akire hasonlítasz, őhozzá viszonyítsd magad.
2018. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztoszteronszintje egy erősen szőrös és egy kevésbé szőrös férfinek is lehet ugyanolyan magas. A testszőrzet a tesztoszteron hatására jelenik meg serdülőkorban, de az, hogy mennyire leszel szőrös, a génjeiden múlik.
2018. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi probléma enne veled. Kivéve akkor, ha nagyon vágysz rá, hogy sokkal szőrösebb légy mindenütt. ÉN csak 4-5 naponta borotválom az arcomat, nem kell sűrűbben, de egyáltalán nem vágyom rá, hogy minden nap - esetleg reggel és este is - szükség legyen rá. Nekem sincs szőr a mellkasomon és a hasamon se. Tulajdonképpen miért hiányolod az erősebb vagy több szőrzetet?
2018. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire vagy szőrös az genetika kérdése. Nincs veled semmi baj.
2018. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!