Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ennyire nehéz normális...

Miért ennyire nehéz normális és hozzáértő urológust találni?

Figyelt kérdés
Van egy problémám, amivel évek óta járok egyik orvostól a másikig, eredmény nélkül. Aztán felkerestem egy olyan orvost, akit a neten nagyon ajánlottak, és aki tényleg rendesen diagnosztizált és nagyon alaposan kérdezett ki. Nagyon körültekintő volt, viszont emberileg kissé kirázott tőle a hideg, mert egyrészt indokolatlanul vulgáris volt, másrészt pedig baromira lekezelő a stílusa. De nem először találok ilyet. Voltam már egy Kovács Róbert nevű dokinál, na, róla is lehetne mit írni. Valahogy az az érzésem, hogy a hazai urológusok vagy nem elég alaposak, vagy igen, de akkor meg emberileg kibírhatatlanok. Más fórumokon is olvastam ilyeneket. Nektek vannak ilyen tapasztalataitok?
2018. márc. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen problémával kerested fel?
2018. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok de Az urológia szakterülete a felfázás, hólyaghurut és Dr Tamási György végtelenül kedves és hozzáértő!
2018. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Tamás György
2018. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószinű rossz szériát fogtál ki
2018. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!