Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbél illatosításárol mit...

Végbél illatosításárol mit gondoltok? A kérdés adott, mindig mosom ahogy tudom minfenféle szappannal/tusfürdővel, de mostanában egyre rosszabb a helyzet odalent, talán a változókor miatt?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam hogy bekenem deo val vagy golyóssal, mert muszály az mindegy nektek hogy miért, az a kérdés, hogy ha bekenem deo val vagy esetleg befújom sprayvel az okoz valami fertőzést vagy gyulladást? és az ha beledugok egy zsebkendőt például és benne hagyom pár órát? És ha még ráadásul aranyerem is van, azt bánthatja a spray? tudom debil vagyok de ezt tényleg komolyan kérdem nem viccből xd a trollok commentjeitől ments meg uram engem!

2018. márc. 27. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
spray, roll on, ... nem ánusz barát. Mitől vagy büdös ott lent ? ezt kellene tisztázni és kideríteni és kezelni. A baktériumok szoktak bűzleni, valahol beteg vagy ott lent, arra meg gyógyszer kellene. Használj seggtörlésre nedves törlőkendőt, millióféle létezik.
2018. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Mitől vagy büdös ott lent?


a szrtól?

2018. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobb a bidé. Sajnos az étrend befolyásolja a széklet állagát és kenődési tulajdonságait. A kevert illatok/szagok a legbüdösebbek.
2018. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért alapvetően a végbélnek nem lenne szabad ennyire bebüdösödnie. Mivel aranyered is van, az el tud fertőződni, begyulladhat a nyálkahártya, tályog is kialakulhat, én inkább valami ilyesmire gyanakodnék. Irány a proktológus! Ha lehet, még azelőtt, mielőtt zsebkendőt dugdosol bele o.O
2018. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapos WC-zés és altesti mosakodás után (értsd ülőfürdő kamillateában) használj aranyérkenőcsöt, az egyszerre kellemes illatú és még hűsít is. Mi már tapasztaltuk, hogy véletlenül kicsúszik így bekenve a nap folyamán egy szelli, akkor érdekes módon átveszi a kenőcs illatát. További előnyös hatása az efféle kencének, hogy a következő WC-zéskor egyfajta sikosítóként funkcionál, azaz megkönnyíti a széklet kicsusszanását, ha jó mélyre bekented, mert nem szívódik teljesen fel. Az ellentétes irányban is sikosít természetesen ez a kedves kis kenőcs, tehát szexuális együttlét során is alkalmazható így egyúttal megelőzheti az ember a partnerünk túl nagy intim méretétől potenciálisan kialakuló aranyeret. És hogy melyik is ez a kencefice: Hemorid! Jelszavunk tehát: ha végebeledben a Hemorid, könnyebben becsusszan a homorúd.
2018. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve középső újj helyett hasonló zsírzópumpát javasolnék, mint amivel a traktor nehezen elérhető alkatrészeit szokták gépzsírozni. Azt kellene ugyebár feltölteni szagtompító aranyérkenőccsel és bepucsítva egy-két adagot a hátsó fertályba adagoltatni egy segítő személyzettel. És íme a titokzatos zsírzópumpa [link]
2018. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!