Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent az, hogy sűrű...

Mit jelent az, hogy sűrű bennékű vizelet?

Figyelt kérdés
Nekem olyan van, pedig délelőtt 11 óra felé volt a vizsgálat, és addigra már megittam kicsivel több mint 1 liter folyadékot, nagyon kellett pisilnem is. Miért volt mégis ilyen a vizeletem? Nem kaptam rá választ, de egyébként sötét színű sem volt. A többi eredményem jó: ultrahangos vizsgálat (húgyhólyag, prosztata, vese), a doki az ujjával is megvizsgálta a prosztatát, megnézte a húgycsőnyílást, heréimet is. Egyedül a vizeletemmel kapcsolatban írták ezt. Nem értem, hogy miért.

2018. márc. 28. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert olyan volt. Mit nem értesz ezen? Több olyan anyagot tartalmazott, amiért sűrűnek tűnik. Most az jönne, hogy megnézzék, mik ezek, és melyik szervből származnak?
2018. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már csak azt nem tudjuk mi az a "bennékű".
2018. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es. Nem kell bekapni, azért kérdezem, mert az orvos is meglepődött.
2018. márc. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!