Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom hogy feljött-e a...

Honnan tudom hogy feljött-e a bőr a farkamon?

Figyelt kérdés
Már 14 éves vagyok, és kiskoromban mindig az volt a baj hogy nem jött fel a bőr a farkamon. Honnan tudhatom hogy feljött-e rajta a bőr?

2018. márc. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

hát meg fogod, hátra húzod és megnézed. ilyen egyszerű.

Fürdéskor minden este ezt meg kéne csinálni és megmosni. szüleid nem mondták?

2018. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha ezt nem tudod magad eldönteni, az baj, mert innen senki se tudja megmondani neked. Láthatóvá tudod tenni a makkodat? Mert akkor nincs gond.
2018. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fityma az bőr ami a makkodat fedi és lehet mozgatni. A makk a farkad végén lévő gomba vagy makk kinézetű dudor :)

Szóval ha ezen mozgatod a bőrt és fürdéskor a makk pereme alá tudod húzni anélkül hogy szorulna vagy fájna, akkor az első lépés megvan. Most ugyanezt meg kell nézni mereven. De ne szárazon csináld hanem a vízben. Ha mereven is megy le-fel akkor semmilyen szintű fitymaszűkületed nincs.

M

Na most ha már ebbe ennyire belejöttünk meg is moshatod némi szappannal, hogy a fehér trutyi lejöjjön. Utána van aki megtörölgeti a makkját, de ez nem kötelező, semmi baja nem lesz ha vizes marad. A makkot amúgy is nedvesen tartja a fityma.

2018. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?Vagy kamu kérdés?


Eddig hogyan mostad meg a nemi szerved?

Vagy hogyan maszturbáltál?


A fitymát a makk mögé kell húzni fürdéskor és a makkot szappannal megmosni,leöblíteni majd mehet vissza a fityma.Plusz a heréket is meg kellene mosni szappannal,de szerintem ezt sokan hanyagolják.


Az a jó ha fitymád a makk mögé tudod húzni akár ernyedt akár merev a péniszed.


Este fürdéskor nézd meg a fitymád mennyire tudod a makkról lehúzni.

2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!