Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbél repedésem lett a Anál...

Végbél repedésem lett a Anál szextől?

Figyelt kérdés

A Barátnőmel néha szoktunk a szex előtt egy kicsit játszani hogy egy felcsatolhatós segédeszközel ő megdug engem lehet most kevesebb sikosítót használtunk és egy kicsit durvábbra is sikeredett a kelleténél.

Már aznap este éreztem nem tudok ülni másnapra irtózatosan fájt a ánuszom és a székletem is véres volt valószínűleg végbél repedésem lehet , de nem merek elmenni orvoshoz szégyenlem azt hiszi hogy meleg vagyok de nem vagyok az mert a barátnőm dugott meg.

Meggyógyul magától kenőcsel vagy kamillás fürdővel?



2018. ápr. 1. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Aranyér elleni kenöccsel kenegesd. Begyogyul, nyugi.
2018. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Reparon kenőcs is alkalmas rá. Azt azért nem ártana pontosítani, hogy csak felszíni repedés van, vagy mélyebbre hatol, ezt a vérzés és a fájdalom mértékéből is hozzávetőlegesen meg lehet állapítani.
2018. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dsaffas válasza:
30%
Be sirok ezen szetbas zatta magat a csajaval szegyen 😂😂😂😂 bu zi kutya
2018. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem nem gaz , menny orvoshoz ö megmondja hogy mi is a pontos teendő , én is ugyan igy jártam full normális volt velem az orvos.
2018. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!