Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom lehúzni a...

Miért nem tudom lehúzni a fitymát a makkomról?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban egyáltalán nem lehet lehúzni, merev állapotban viszont csak 1 centit lehet lehúzni, utána megakad, ilyen állapotban a péniszem kissé úgy néz ki mintha egy golyó lenne a makkom végén. Ha a bőr nincs lehúzva akkor átlagosnak néz ki. Merevedési problémáim nincsennek és az önkielégítésnél sincs gondom. Más tapasztalatom nincs, még szűz vagyok. Mi lehet ez? Normálisnak mondható? 17/F
2018. ápr. 2. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tisztességes fitymaszűkületed van. Lejjebb lehet húzni, csak rohadtul fáj. :D

Nem mondható normálisnak, de rutin műtéttel meg szokták oldani.

2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ez egyáltalán nem mondható normálisnak. Gondolom mosni sem szoktad sohasem a fityma alatt. Jó büdös lehet az alsógatyádban. A fitymát úgy lankadt, mint merev állapotban teljesen ( teljesen!!) hátra kell tudni húzni, erőltetés nélkül. ( és minden nap hátrahúzott állapotban ki kell mosni alóla a ronda büdös fehér váladékot? ami épp a te korodban fog intenzív gyarapodásnak indulni.) Úgy hogy irány az urológia!
2018. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Elég durva fitymaszűkületed lehet,ha ernyedt állapotban sem tudod a fitymád a makk mögé húzni.


Eddig hogyan tisztálkodtál?Hogyan mostad meg,már bocsi?



14 éves kortól mehetsz egyedül urológushoz,azonnal keress egyet fel,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél.Majd megvizsgál és megmondja mit tud vele kezdeni.


Nem akarlak megijeszteni,de ez elég súlyosnak tűnik,ezt szerintem csak műteni lehet és lehet már csak metélni lehet.

Meleg vízben sem tudtad picit sem hátrahúzni a fitymád?

2018. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Abszolút fitymaszűkületed lehet,amit sajnos már csak műtéti úton lehet orvosolni.

Azt ne mondd,hogy tegnap még hátra tudtad húzni a fitymádat,ma meg már nem..

Rendszeres tisztálkodás mellett,ez nem fordult volna elő.

2018. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Off :Eléggé ellentmondásos hogy ernyedten egyáltalán nem tudja hátrahúzni a fitymáját,mereven meg 1 centit tud lehúzni.

Kicsit fordítva szokott lenni a dolog,hogy ernyedten picit könnyebb a fitymaszűkületeseknek hátrahúzni vagy picit hátrébb tudják húzni mint mereven.



Ilyet hogy ernyedten semennyire sem megy,mereven meg picit megy most hallok először.


Irány az urológus a héten.Szólj apukádnak hogy vigyen el urológushoz,beutaló nem kell,de akár egyedül is mehetsz már.

2018. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig hátra tudtad húzni, vagy eddig se?
2018. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a teljes fitymát el kell távolítani, létezik fitymaplasztika is. Inkább ragaszkodj ehhez. Amit levágnak az már nem nő vissza
2018. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egész kicsi koromban még le tudtam húzni teljesen, utána lassan-lassan egyre kevésbé ment a dolog, mostanra már csak minimálisan tudom lehúzni.
2018. ápr. 3. 10:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát fura. Nem vagy cukorbeteg?
2018. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Előfordulhat
2018. ápr. 3. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!