Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ollóval szõrteleníthetem a...

Ollóval szõrteleníthetem a nemi szervemet?

Figyelt kérdés

Hát, tizennégy vagyok,és..hát..túlnagy a nemi szervemen a szõr, a borotvával nem tudom hogyan kell bánni, ezért gondoltam ollóra, nem az egészet, azzal tisztában vagyok hogy az egészet nem lehet, de egy nagyobb rest

Szóval, ollóval is lehet?



2018. ápr. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, ollóval is rövidebbre vághatod.
2018. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem reklám, de én tizenéve phikips body groom eszközt hazsnálok e célra. Durván 10eFt, ugyan 2-3 évente az akksija miatt cserés, de nagyon bevált.

Műszakilag egy villanyborotvához hasonlatos, de speckó ffi testszőrtelenìtő

2018. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, mert a lányok erre buknak.
2018. ápr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a nullás pontozást, felőlem láncfűrésszel is vagdalhatod az őserdőt a farkadon.
2018. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ollóval nem tudod teljesen szőrteleníteni, legfeljebb rövidre nyírni. Nagyon kell vigyázni, óvatosan bánj vele! Kérdés persze, hogy melyik részén és mennyire akarod eltűntetni a szőrt.
2018. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ollóval vágd csak rövidebbre a szőrt.


Ne borotváld le,nem férfias látvány,ki is pattoghatsz tőle és benőhet a szőrtüsződ is,és ráadásul másnap már újra bújik is ki a szőrzet és viszkethetsz is.

2018. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon hajvágó gép akkor az előtétet rátéve plusz egy fokozattal kijjebb huzva (1 mm talán?) óvatosan nyird le ahol hosszú. Előtét nélkül simán megvágja a zacsidat
2018. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja csak ne nyisszansd le a rudit is! Nekem egyszer majdnem sikerült azóta csak borotvával tolom
2018. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!