Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem lehet?

Fitymaszukuletem lehet?

Figyelt kérdés

20/F


Elnézést a helyesírási hibaimért Felvidékről származom.


Szűz vagyok. Van már régóta olyan problémám, hogy merev állapotban nem tudom felhúzni teljesen a fitymámat. Lang állapotban fel tudom húzni probléma mentes nélkül. Próbáltam DUREX CLASSIC óvszerrel játszani de nem jött fel teljesen csak a fél makkot lehet látni. Voltam vele urologusnal és azt mondta hogy gyakoroljam, hogy ha nem olyan vészes de hogy nem fog javulni a helyzet műteni fog kelleni. Van természetgyógyász ismerősünk ő azt mondta hogy ez normális dolog hogy nem megy fel teljesen mert még szűz vagyok. Kicsi koromban szinten nem tudta az anyum felhúzni teljesen és műteni kellett.


Mit csináljak? Próbáljam meg a szexet ha van ilyen problémám? Adjatok tippeket, szeretném elkerülni a műtétet.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. ápr. 10. 09:42
 1/9 Csiß ***** válasza:
Normálisnak biztos,hogy nem normális.Ki kéne próbálni a sexet vele,mert ha akadályoz a nemi életben,akkor tényleg műttetni kéne.
2018. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki lehet vele próbálni a szexet? Nem fog semmi történni valamilyen baj?
2018. ápr. 10. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp az van neked , de az mekkora baromságot mondott neked, aki azt mondta, hogy azért, mert szűz vagy...
2018. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek :( műtéten voltam 2x amikor egyszer a fitymámat fel vágták és másodszor amikor polip volt az oromban. Amikor fel vágták a fitymámat akkor kicsi voltam nem emlékszem rá csak a szüleim mondták, a polip orrban műtét 2 éve volt és azóta nagyon félek hogy neadjisten megint kellene mennem műtétre, én már besza*nák. Valami történhet ha ilyen problémával kipróbálom a szexet?
2018. ápr. 10. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Max. leszakad, felsikítasz a partnered azt fogja hinni, hogy elélveztél azért, közben a fájdalomtól fogsz sikítani. Elönt mindent a vér és jön a nínó érted ...
2018. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csiß ***** válasza:
Maximum nem sikerül :) Más nem történhet.
2018. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom csak fél makkot lehet látni :( nem olyan vészes a helyzet szerintem hogy műteni kellene :(
2018. ápr. 10. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

Mekkora baromság hogy a fitymaszükületet szexszel kell megoldani. Ha még szűz vagy ne próbálkozz mert csak rossz emlékek lesznek mindkettőtökben.

Maszturbálj keményen, tegyél rá sikosítót, zsir vagy testápoló is jó ha nem akarsz venni és keményen húzd hátra ameddig bírod. Ki fog tágulni.

Ilyen korban nem szabad műteni mert még fog nőni a cerka és a hegesedés nem nő, nem tágul csak felreped ha túlerőlteted.

2018. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress fel egy másik urológust szerintem,relatív fitymaszűkületed lehet,mert csak ha merev a péniszed akkor áll fen ez a gond.Az urológus nem írt fel neked szteroidos krémet?Sok urológus ha mereven van csak kisebb baj,krémet ír fel,azzal próbálkozik és ha nem válik be,nincs javulás csak azután javasol műtétet esetleg.Viszont ha műtétet javasol óvatos legyél,mert sok orvos metélés párti pedig csak súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni,tehát ha ezt tudod kerüld el


Síkosítóval próbáltad már ha merev a péniszed a fitymád hátrahúzni?


Amúgy nem normális dolog és butaságokat mondott a természetgyógyász ismerősöd.

2018. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!