Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 éves fiú vagyok Fityma...

24 éves fiú vagyok Fityma szűkület esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lehetséges valamijenen módon tágítani?

Eléggé sujos szűkületem van mert lnkadtan állapotban is nagyon nehezen tudom hátra húzni a fitymam és mereven szinte egyáltalán nem megy hátra.

Kérlek segitsetek!

Orvosnál nem voltam még.

És nem is szexeltem meg mert nem merek!



2018. ápr. 10. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! mindenképpen mielőbb keressél fel urológus szakembert. Meg fogja nézni és elmondja a lehetőségeket. Ne várjál vele!
2018. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Pedig már itt lenne az ideje, hogy szexelj! Nem vagy már gyerek. Tessék megmutatni egy szakembernek! (urológusnak)
2018. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen beavatkozásokat felelőtlenség húzni-halasztani, mert felnőtt korban sokkal több lelki és fizikai fájdalmat okoz, mint egy gyerekkori műtét.
2018. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Metéltesd körbe, tegnap volt műtétem nekem is rövid fitymafék miatt, azt kiderült hogy szűkületem is van szóval inkább körülmetélte a doki. (Teszem hozzá, nekem közel sem volt ilyen súlyos a szűkület mint neked) ...Szóval igen, metéltesd körbe
2018. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Jah és te jobban jártál, mert én le feküdtem barátnőmmel és a rövid fék felrepedt amiből el kezdett ömleni a vér... Kicsit sem volt ciki...
2018. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

nézd, ha ilyen fokú, akkor ebből úgyis metélés lesz. viszont sokkal több az ijesztgetés mint amennyire tényleg probléma lenne, nincs azzal semmi gond, az a pár hét vacak utána, de ha begyógyul, nem lesz vele soha többet gondod, sok csaj meg külön szereti is.

egy biztos: így nem maradhat, és ilyen súlyosnál értelmetlen mindenféle kenőcsökkel próbálkozni.

2018. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Urológushoz menj el,beutaló nem kell,tb kártyát és személyit kell vinni.Ha tudod akkor kerüld el a metélést,de mindenképpen kezeltesd,ezt sajna műteni kell.

Az orvos megvizsgál és megbeszélitek ha műteni kell,hogy mikor legyen az időpontja majd.


Ha műteni kell akkor jobb ha 1 hét táppénzre vagy szabira elmész,mert az első 2 hétben kellemetlen lehet,a seb környéke bedagadhat,akár nedvezhet is a seb,tehát gézzel lehet kötözni kell,ha pedig a a seb a gézbe ragadna kamillával tudod leáztatni.

Ha műteni kell akkor 0,5-1 órás a műtét ideje és helyi érzéstelenítésben végzik és műtét után 1-2 órával haza is mehetsz.


Urológus minél előbb!

2018. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek azzal, hogy ennél a típusnál körülmetélés szükséges és nem kell megijedni az általános ijesztegetésektől. Nekem például - átmeneti 3 hetet leszámítva - semmilyen gubancom nem volt vele. Sőt: én sokkal jobbnak élem meg azt, hogy körül lettem metélve. Viszont a pihenéssel én nem vártam annyit, mert pénteken csinálták és kedden már dolgoztam.
2018. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 12 évben nem vetted észre? Most már késő

Orvos, fitymaplasztika.

2018. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2018. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!