Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért puha a péniszem lankadt...

Miért puha a péniszem lankadt állapotban?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki az impotenciával jönne, a helyzet az, hogy nincsen semmilyen szexuális problémám, van barátnőm, ha szexre kerül a sor mindig készen állok. Viszont alaphelyzetben nagyon puha, kisebb is sokkal, (ha erekcióm van nincs probléma a mérettel) “nincsen semmilyen tartása” a herék is megereszkednek, sőt van, hogy melegek. Igazából a férfiúi hiúságom ihlette a kérdést, mert láttam már öltözőkben, vagy haveroknál, hogy nekik valahogy normalisabban néz ki, nagyobb is lankadt állapotban, meg valahogy egészségesebben néz ki, nem olyan puha. B+ , de hülyén hangzik leírva :D


Köszi a válaszokat!


2018. ápr. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesre a valasz: mert neked ilyen fajta. Ennyi. Nekem is ez a lankadtan kisebb fajta, mint egy kisfiue, nekem se a kedvencem. :D 24/F
2018. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mert vérpéniszed van, a haverjaidnak meg valószínűleg húspéniszük.
2018. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert verpeniszek kozott is van kulonbseg, nem mindegy h lankadtan ot centisre megy ossze vagy kilencre. Bosszanto. :D
2018. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A lányokat éppen az izgatja, hogy a "közbenjárásukra" a kicsi, puha bögyörő jó nagy, kemény farokká válik. Ez nagyon tetszik nekik! Úgyhogy ne aggódj, ez inkább előny, mint hátrány, kivéve, ha neked az a fontos, hogy mit szólnak a többi fiúk a zuhanyzóban... ;)
2018. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Mit nézegeted a fiúknak, meleg hajlamod van.
2018. ápr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy ne szurva at a farmert XD
2018. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!