Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Rivotril hosszan tartó (hol...

A Rivotril hosszan tartó (hol rendszeres, hol rendszertelen, alkalmankénti) használata okozhat maradandó potencia, vagy egyéb neurológiai, esetleg pszichológiai problémát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, de ez minden gyógyszerre elmondható.
2018. ápr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nem általánosságban, hanem a konkrét saját példámból tudom.


A Rivotril az egyik legszörnyűbb benzodiazenip vegyület, nagyon gyors a rászokás, és igen lassú, nehéz a leszokás. Ezt elmondhatom, mivel jelenleg éppen magamnak végzem a Rivotril elvonást.


Bővebb információt privátban adok szívesen.

2018. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok függője.

Van amikor hónapokig nem veszek be egy szemet sem egyáltalán, van, hogy hébe-hóba bedobok egyet-kettőt, és van amikor napi szinten többet is.

Ez megy így már évek óta.

Az biztos. hogy a hatása alatt a libidóm elérheti a zérót is, attól függően, hogy épp milyen módom szedem.


csupán ezért érdekelt, hogy lehet-e maradandó ez a hatás, vagy, esetleg más maradandó hatás elő fordulhat-e.

2018. ápr. 11. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet maradandó hatás. Van olyan beszámoló, aki már régen letette a dilibogyókat, de évek múlva is megmaradt a szexuális zavara.


A Rivotril maradandó károsodásokat okozhat az agyban! Az egyik legrettenetesebb "gyógyszer", egyenlő a kémia kiheréléssel.

2018. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha ilyen komoly és hosszútávú hatásai vannak, akkor miért dobják az emberek után mint a cukorkát?
2018. ápr. 12. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert jó üzlet a gyógyszergyáraknak, és kényelmes, gyors "megoldás" az orvosnak. Ha nem nyögtem a beteg, akkor nincs is baja alapon.
2018. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A gyógyszergyárakat megértem (de biznisz iz biznisz).


Az orvosok azonban... hát nem tudom mit mondjak.

2018. ápr. 12. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom, jól leszavazta a válaszaimat mindenki.

Akik a benzókon szeretnek élni, azoknak biztosan nem tetszenek, amiket mondok.

Az orvosnak könnyebb, mert ha nem jajgat a beteg (elaltatjuk), akkor nincs vele gond. A nyugtatók ezt teszik, az orvos örökre beteggé teszi a beteget, aki majd megy felíratni a nyugtatóadagját.


A gyógyszergyárak szponzorálják az orvosok továbbképzéset, sok mindent, az orvosképzésben is ott vannak, a szaktekintélyeknek számító orvosokat megvették kilóra, akik állítják, hogy ez és ez a jó, a többi orvos pedig megy a "szaktekintélyek" után.


Ez van a pszichiátriában, a rákellenes szerekkel, a magas vérnyomás és koleszterin elleni szerekkel is.

2018. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!