Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A Rivotril hosszan tartó (hol rendszeres, hol rendszertelen, alkalmankénti) használata okozhat maradandó potencia, vagy egyéb neurológiai, esetleg pszichológiai problémát?

Keress kérdéseket hasonló témákban: erekció, idegrendszer, neurológia, pszichológia, potencia, Rivotril, nyugtató

2018. ápr. 11. 02:32  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, de ez minden gyógyszerre elmondható.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. ápr. 11. 06:10 Privát üzenet

Igen. Nem általánosságban, hanem a konkrét saját példámból tudom.

A Rivotril az egyik legszörnyűbb benzodiazenip vegyület, nagyon gyors a rászokás, és igen lassú, nehéz a leszokás. Ezt elmondhatom, mivel jelenleg éppen magamnak végzem a Rivotril elvonást.

Bővebb információt privátban adok szívesen.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. ápr. 11. 09:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok függője.

Van amikor hónapokig nem veszek be egy szemet sem egyáltalán, van, hogy hébe-hóba bedobok egyet-kettőt, és van amikor napi szinten többet is.

Ez megy így már évek óta.

Az biztos. hogy a hatása alatt a libidóm elérheti a zérót is, attól függően, hogy épp milyen módom szedem.

csupán ezért érdekelt, hogy lehet-e maradandó ez a hatás, vagy, esetleg más maradandó hatás elő fordulhat-e.

# 3/8Időpont 2018. ápr. 11. 14:47 Privát üzenet

Lehet maradandó hatás. Van olyan beszámoló, aki már régen letette a dilibogyókat, de évek múlva is megmaradt a szexuális zavara.

A Rivotril maradandó károsodásokat okozhat az agyban! Az egyik legrettenetesebb "gyógyszer", egyenlő a kémia kiheréléssel.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. ápr. 12. 08:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha ilyen komoly és hosszútávú hatásai vannak, akkor miért dobják az emberek után mint a cukorkát?

# 5/8Időpont 2018. ápr. 12. 13:54 Privát üzenet
Azért, mert jó üzlet a gyógyszergyáraknak, és kényelmes, gyors "megoldás" az orvosnak. Ha nem nyögtem a beteg, akkor nincs is baja alapon.

# 6/8Időpont 2018. ápr. 12. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A gyógyszergyárakat megértem (de biznisz iz biznisz).

Az orvosok azonban... hát nem tudom mit mondjak.

# 7/8Időpont 2018. ápr. 12. 17:59 Privát üzenet

Látom, jól leszavazta a válaszaimat mindenki.

Akik a benzókon szeretnek élni, azoknak biztosan nem tetszenek, amiket mondok.

Az orvosnak könnyebb, mert ha nem jajgat a beteg (elaltatjuk), akkor nincs vele gond. A nyugtatók ezt teszik, az orvos örökre beteggé teszi a beteget, aki majd megy felíratni a nyugtatóadagját.

A gyógyszergyárak szponzorálják az orvosok továbbképzéset, sok mindent, az orvosképzésben is ott vannak, a szaktekintélyeknek számító orvosokat megvették kilóra, akik állítják, hogy ez és ez a jó, a többi orvos pedig megy a "szaktekintélyek" után.

Ez van a pszichiátriában, a rákellenes szerekkel, a magas vérnyomás és koleszterin elleni szerekkel is.

# 8/8Időpont 2018. ápr. 13. 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen hatása van a potencia növelőnek egy egészséges tízen éves fiatal péniszére?
Fogyókúra oka lehet-e a potencia zavar?
Prosztatával kapcsolatos panaszok elmulasztására mostanában megjelent egy hirdetés, ami a Prostonor nevű terméket jelöli meg hatékony gyógyhatású termékként. Van-e valakinek...
He elmegyek egy magán urulógushoz fel fog nekem írni potencia növelőt?
A yohimbe nak mennyire eros a potencia novelo hatasa?
Enyhe MAO-gátlót szedek, erre vehetek be Kamagrát? (Tovább lent! )

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!