Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás okozhat...

Prosztatagyulladás okozhat makk vörösödést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban volt prosztata gyulladásom, kaptam rá egy halom antibiotikumot, és úgy tűnt, hogy elmúlt. Viszont a makkom vörös azóta is, és nem múlik.

2 hete voltam vizelet vizsgálaton. Üledék negatív, baktérium nem tenyészett ki. Ondó vizsgálat szintén negatív, húgycsőből vett kenet negatív.

Ennek ellenére vizelet visszatartásnál a prosztatám környékén erős nyomó, szúró érzetem van, és a húgycsövem is fáj már pár hete.


Több urológusnál is jártam már, de mindegyik elhajt, mert szerintük nincs bajom. Ennek ellenére elismerik, hogy a makkom vörös, de nem foglalkoznak vele.

Bőrgyógyásznál is voltam, kaptam gomba elleni krémeket, de semmi hatás, csak vörösebb lett tőle.


Hova fordulhatnék még, ahol foglalkoznak is a problémámmal?



2018. ápr. 11. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehova,mert ez is természetes színe lehet .

Nem véletlen küldenek el .

Mivel nem gomba,nem is lehet hatással rá.

De mellékhatása lehet .

2018. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!