Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek hogy nem növök meg,...

Félek hogy nem növök meg, Sokat olvastam már hogy úgyis megfogok nőni.14/F 168 cm és nagyon sovány, nem tudok hízni se valamiért, édesanyám olyan 171 cm. Lehet, sajnos édesapámmal elváltak és régen láttam már. Szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint apám nem volt túl magas.Ha jól sejtem ez genetika,de minimum szeretnék lenni 185,és tudom hogy még növésbe vagyok,de elvileg nagyapám viszont magas volt...
2018. ápr. 13. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A férjem 34 éves, 168 cm magas. Szóval bizony vannak ekkora magasságú férfiak. Viszont a férjem már tuti nem fog nőni, te pedig még nőhetsz. Valószínűleg fogsz is. Hogy leszel-e olyan magas, mint amilyen szeretnél, azt nem tudni.
2018. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálad sokkal-sokkal alacsonyabb férfiak is vannak, volt 160 centis évfolyamtársam s persze vannak kisebbek... Ez nem kívánságműsor s nem lehet tudni, mekkora leszel, de még bőven nőhetsz is.
2018. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is 168 cm :-) Szerintem fogsz még nőni, ne aggódj, a legtöbb fiú 17-18 évesen megnyúlik még.
2018. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2018. ápr. 13. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tíz centivel alacsonyabb voltam nálad 14 évesen, most 185 vagyok...A genetika pedig nem kizárólag egyenes ágon működik, nem csak úgy öröklődnek a gének.
2018. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg átlag magas vagy,de 1 év múlva,tehát 15 évesként már alacsonynak számítana ez a magasság,sajnos ha apukád se magas akkor van rá esély hogy te se nőjél magasra,bár olyan is van hogy egy alacsony apának magas fia lesz,mert más őseid genetikái dominálnak éppen(pl magas nagypapa)


Azért azt kérdezd meg anyukádtól vagy keress fotót hogy apukád magasabb e picivel anyukádnál,mert akkorára mint az apukád vagy kicsit magasabbra is megnőhetsz

2018. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :-)
2018. ápr. 21. 10:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Emberek,az számít valamit,hogy hetenként fájdalmat érzek a térdembe,és az egész lábamba?Úgy tudom ennek is köze van a növekedéshez,ezt azért irom,mert most fáj :D
2018. ápr. 23. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít,bár kamaszkorban előfordul hogy a láb fáj,mert hirtelen nyúlt meg az ember és nem bírják az ízületek,csontok,de ha nagyon gyakori a fájdalom akkor azért a gyerekorvost érdemes megkérdezni róla,hogy biztosan itt is erről van szó.
2018. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,Köszönöm! :)
2018. ápr. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!