Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet parazitás a spermám?...

Segitsetekkerlek011 kérdése:

Lehet parazitás a spermám? Lassan 2éve nagyon fura állaga van a spermámnak. Utána olvastam hogy a dehidratáltság okozhatja hogy kicsit sűrűbb de ez már nem az a kategória, ez zselés. Van hogy normális de akkor is ilyen fura alaku dolgok vannak benne.

Figyelt kérdés
Általában ilyen szabvány formája van égy ki lehet húzni belőle. Nem tudom hogy ezt tényleg miért és hogy mert sportolok viszonylag egészségesen élek és hígénia szerint is igényes vagyok és a családom is, de még csak 18 vagyok. Kérlek segítsetek.
2018. ápr. 19. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg. Rengeteg minden befolyásolhatja az állagát. Szerintem senkinek sem ugyanolyan mindig (nekem is volt már egész sűrű/zselés).

A parazita meg csak úgy nem terem az ember szervezetében. Annak bele is kellett volna kerülnie valahonnan. Vagy szájon át, vagy a hugycsövön keresztül. Szájon át, ha étellel kerültne bele azzal szerintem végezne a gyomorsav. Lentről megint kis esély van rá. Ráad szerintem ilyen paraziták Magyarországon nem igazán fordulnak elő. Legalábbis én még nem hallottam ilyet. Esetleg trópusi országokban?

2018. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam tropusi országokban, de nekem mindig zseles es mindig vam egy szabvany formaja. Ha esetleg 2x egymás után maszturbálok akkor is vannak benne ilyen gilisztára hasonlító jelenségek. Csak picibe. De ha napokig nem elegítem ki magam akkor tényleg olyan mint ha egy giliszta csuszna ki belole. Atlatszo es nem faj de nagyon fura, ilyeszto. Meg ha egy lany meglatja eleg elrettento es kinos.
2018. ápr. 19. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozognak is?

Ha igen, akkor mindenképpen orvos.

2018. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mozognak.
2018. ápr. 19. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

1-2 perc után elfolyósodik.

Teljesen természetes, nyugi.

2018. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem folyosodik el. Ugy marad. Tenyleg olyan mint a zselatin.
2018. ápr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!