Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért megy egy pasi nőgyógyász...

Miért megy egy pasi nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Az én nőgyógyászomnál rendszeresen várnak a varóban hozzá pasik és be is mennek. Mit akarnak vajon tőle? Már annyira kíváncsi lennék de a dokitól ciki megkérdezni.

A dokim foglalkozik meddőség kezeléssel is lehet, h spermadonorokat közvetít bankba?


2018. ápr. 21. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Lehet a feleségüknek fogamzásgátlót íratni.. ki tudja.. ne érdekeljen.
2018. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit belegondolnál a válaszra magad is könnyen rájöhetsz:

Lehetnek olyan dolgok, amelyekben a pasi is érintett. Pl. a nőnek gombája van, és a férfit is kezelni kell, mint párt. Vagy várandós a nő, és ultrahangot csinálnak, ami természetesen az apát is érdekelheti. És ez csak két alappélda...

2018. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha lett volna velük valaki akkor nyilván nem teszem fel a kérdést!

Nem nagyon hiszem, h eljön a pasi a barátnő vagy feleség nélkül a receptért merthogy gombájuk van, ebben az esetben a nőnél meg állapítják és úgy adnak kezelést, h a pasi is csinálja ott se kell lenni e a csávónak!

Az lehetne, h csak egy recept kell a nőnek és a pasi jön el érte de akkor nem lenne benn fél órát a dokinál.

Ha bajuk lenne a pasiknak akkor meg urológushoz mennek nem nőgyógyászhoz, de ezek valamiért járnak az én dokimhoz. Annyit hallottam, h mondott az asszisztens múltkor, h “megint van itt egy”.

2018. ápr. 21. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja és kötve hiszem, h baba ultrahangra jön agy csávó EGYEDÜL!

De köszi a masodik kioktató kommentet 0 értelmes hozzászólással!

2018. ápr. 21. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Arról nem én tehetek, hogy nem tudsz...

1. helyesen írni

2. értelmesen és egyértelmüen fogalmazni Kérdező, csak másoktól elvárni, őket meg b.ztatni, de azokat nagyon! Nem volt ott, hogy egyedül, nők nélkül, ez illetve az hogy "hozzá" pedig máris félreérthető így, úgy hogy a nő mellé. Ja, és ha a nőnek valami gombája van, lehet a nővel később beküldeti a nődoki a párját, ha ő akkor nem tud a nővel bemenni! Kicsit vegyél vissza az egódból, kérdező, ha már büdös neked másoktól egy ennyire egyszerű dolgot megkérdezni azzal a mondvacsinált okkal, hogy "ciki". Aztán meg idejössz menőzni azzal, hogy milyen gyáva vagy in front megkérdezni valamit a dokidtól, amit am. is tőle kellett volna megkérdezned, nem itt!

2018. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kérdező!

Miért flegmázol? Ne érdekeljen téged minden,azért megy amiért akar! Semmi közöd nincs hozzá! Ne kíváncsiskodj, a gyakorikerdeseken erre ne várj választ,senki nem fog neked konkrétumot mondani,csak tippek lehetnek,abból meg te nem fogsz rá jönni meg senki,hogy melyik valós! Foglalkozz a saját dolgoddal,ne máséval! Kiváncsi lennék te hány százalékban adsz hasznos válaszokat! Itt hobbi a lepontozás! De nekem ez nem számít,engem nem ez éltet,sem a másokkal való foglalkozás! Ha ennyire nagy szád van,ne itt legyen kérdezd meg azt a dokit,de ne lepődj meg,ha azt mondja,hogy semmi közöd hozzá,ja és ugye orvosi titoktartás!

2018. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nőgyógyászat szakvizsga után lehet andrológia ráépített szakképzést végezni, tehát simán lehet, hogy az orvosod ilyesmivel foglalkozik. Nálunk a nőgyógyászati klinikán is van andrológia szakrendelés.
2018. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!