Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiszáradt makk/fityma?

Kiszáradt makk/fityma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerencsére egy nem annyira "súlyos", de azért zavaró problémával jelentkeznék.


Egy ideje kb 2-4 napont maszturbálok és utána a nap további részében mintha kicsit túlérzékeny lenne a makk, fájdalomnak nem mondanám, de nem is mondanám kellemesnek. Pisiléskor szerencsére nem fáj semmi, így szerintem a húgycsővel kapcsolatos dolgokat kilőhetjük, mert akkor szerintem csípnie kellene vizeléskor is.


Illetve múltkor volt egy szexuális tartalmú álmom, gondolhatjátok milyen végkifejlettel akkor viszont nem éreztem ezt a kellemetlen érzés, így arra tudok gondolni csak, hogy "mechanikus" jellegű a probléma.


Szerintetek mi lehet ez?


F/23



2018. ápr. 29. 02:56
 1/4 A kérdező kommentje:
2-3 hete volt egy 3-4 nap amikor valószínűleg felfázás miatt elég rendesen fájt a pisilés, esetleg annak valamilyen utóhatása lehet? Bár egyáltalán nem olyan érzés...nincs hatással az érzésre az, hogy vizelek-e vagy sem.
2018. ápr. 29. 02:59
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobban megnézve eléggé pirosas lesz a makkom maszturbálás utáni órákban, így tippre tényleg arra tudok gondolni, hogy túl száraz lehet a bőr valami miatt...
2018. ápr. 29. 03:55
 3/4 anonim ***** válasza:

ez sztem Isten büntetése, amiért ilyen bűnös dolgokat csinálsz.


amúgy meg sztem lehet

1, allergia

2, valamilyen szerkezeti probléma, ami cseszegeti ha mozgatod, de mindenképp jó lenne urológusnak megmutatni

2018. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maszturbalaskor használj valamilyen testapolo krémet!Neked kevés elovaladekot enged ki a péniszed!Nincs elegendő kenese a fitymadnak és a makkodnak!
2022. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!