Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pimafucortot meddig kell...

Pimafucortot meddig kell használni?

Figyelt kérdés
2 nap alatt tünetmentes lettem tőle,illetve Flukonazol Q Pharmat,szájon át szedhető kapszulát kaptam amiből bevettem azt a 2 szemet amit írtak.Kell kenni még a krémet ilyen esetben?Gombára kaptam.

2018. máj. 6. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Addig, amíg az orvosod előírta, előtte semmi esetre se hagyd abba a kezelést, akkor se ha tünetmentes vagy! Az ugyanis nem azt jelenti, hogy gyógyult is, és ha most abbahagyod, a tünetek visszajöhetnek.

Minden egyéb kérdéseddel legyen evidens, nemcsak a te számodra, hanem mindenki számára is, hogy a kezelőorvost szabad csak kérdezni, aki az adott kezelést kiírta, ha nem akarsz információkáoszt magadban, s megkeveredni csak mert az egyik ezt mondja, másvalaki tökidegen meg azt. Mindig annak a személynek a véleménye a mérvadó, aki a kezelést kiírta!

2018. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!