Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig lehet bírni maszturbálá...

Meddig lehet bírni maszturbálás nélkül?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Általában 1-2 hétig, de ha nagyon erős késztetésed van rá, pl. vallási okokból, akkor akár örök életedben is kibírhatod.

De nem érdemes, mert maszturbálni nagyon jó dolog, egészséges, levezeti a feszültséget és nem leszel idegbeteg a vágytól.

2018. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bírtam 2 évig, semmi vallási ok, ilyesmi, csak elengedtem a dolgot, úgymond "felesleges" elfoglaltság. Egyre jobban meg lehet szokni a hiányát.
2021. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszoló voltam, egyeshez még annyit hozzátennék, hogy sokkal kevésbé kívántam a második év vége felé a dolgot, mint mondjuk 1-2 hét után. Ténylegesen le lehet róla szokni gyakorlatilag, ezt komolyan mondom. Nyilván, ha egy embernek megvan a (kezdeti) vágya meg a keze, akkor nem nagyon próbálkozik az önmegtartóztatással. Hozzáteszem, nyilván jó érzés maga a tevékenység, de a végén én nem éreztem különösebben nagyon jobban magam, ezért gondoltam, hogy nem "pazarlom" erre az időmet. Ezzel együtt nem tartom önmagában se jó, se rossz dolognak, élethelyzet (is) válogatja.
2021. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!