Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület ellen...

Relatív fitymaszűkület ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt elmennék orvoshoz, megszeretném kérdezni, hogy van e valamilyen mód arra, hogy itthon megoldhassam a problémámat. Tanácsokat kérnék

2018. máj. 9. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Az is relatív, hogy a szűkületed mennyire relatív.

Erre így nem lehet tanácsot és választ adni.

2018. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A makk mögé tudom húzni a fitymát. Ott mint egy befőttes gumi megszorul. Kicsit fájdalmas, de ha úgy hagyom akkor elmulik a fájdalom
2018. máj. 9. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossz a sorrend.

Először menj el orvoshoz. Majd ő megmondja, ez micsoda és mit kéne vele csinálni. Aztán majd utána eldöntheted, hogy vállalod-e vagy együtt élsz ezzel. De amit írtál, az alapján még azt se zárom ki, hogy minden rendben van, csak hipochonder vagy.

2018. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ernyedten és mereven is ezek szerint hátra tudod húzni a fitymád,igaz megdagad akkor van esély,hogy a metélést elkerüld és kisebb beavatkozással megoldják.


De a legfontosabb az lenne hogy felkeress egy urológust,beutaló nem kell és nyugodj meg ha olyat is mond az orvos ami neked nem tetszik,vagy olyasmire akar rávenni,semmibe sem kell belemenned,szépen vizsgálat után átgondolhatod,más orvost is felkereshetsz.Tehát ne hogy azért ne merj elmenni mert attól félj,hogy amit mond azt neked mindenképpen meg kell tenned.Attól hogy megvizsgál még semmire nem fog téged kötelezni,de meg tudod mi a gond nálad és hogyan lehetne kezelni(általában többféle lehetőség is van,így nyugodtan kérdez rá,ha olyat mondana,ajánlana ami neked nem szimpi,hogy van e másik megoldás esetleg)


Tehát menj el nyugodtan,megvizsgál az orvos,és kapsz egy ambuláns lapot amin fel lesz tüntetve,hogy mit állapított meg az orvos,mit javasol.Az már a te dolgod mit kezdsz vele.


De ha meg is beszélsz valamit az orvossal és meggondolnád magad,bármikor visszaléphetsz,tehát senki semmire se fog rákényszeríteni.Csak menj el,hogy legalább megtud milyen lehetőségeid vannak.

2018. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Magyar Martin333 válasza:

Sziasztok! Fogalmazni nem tudok elore is bocsi ,de akinek barmilyen szűkülete van forduljon orvoshoz minél hamarabb, én nem tettem 21 évig semmit érte és borzasztóan bánom,és mindezt úgy mondom hogy átérzem tudom milyen

,rengeteg forumot olvastam mit hogyan kéne de valahogy sose tudtam ravenni magam hogy tegyek is valamit ellene. Mikor jott az elso baratno meglepődtem mennyire nem érdekelte őt a téma, engem annál inkább de sose került szóba. Majd a második barátnő után, ami elég csúfosan végzodott , a másik fel szamanak letiltasa stb, rájöttem hogy tokomet fogok fel eletet elni, es igen mert aki csak azt irja h lehet vele egyutt elni , persze lehet de na tudjatok nem ugyanaz..kozel sem, na most ezek után egy kovetkezo női jeloltemmel.mar ovatosabb voltam , es egyre idegorlobe ment mar a varakozas amig nem latom nem tudja a bajomat addig kell nagyon gyorsan valtoztatnom ezen. Eddig minden okés , ugyanolyan nap mint a tobbi de eppen szegedre tartok kisautommal egy urulogiai szakrendelesre , megnezi a bacsi, 3rosen hatrahuzza , eddg ilyen nalam 1szer volt kivancsisagbol h milyen is az hogyha hatra van huzva de nem eroktettem soha azt ami nem ment igy ezt sem , ezért konkretan lankadt allapptba kb 2 centi latszodott a makkombol, kicsit szukebben meg mereven , a doki nekilát nezi vizslatja a szerszamom.egy kedves szoke asszisztens tarsasagaban , majd azt kerdi , mi ezzel a baja maganak ? Mondom hat az hogy mereven pl semennyire nem jon hatra , erro o , hat azon lehet segiteni , mondja hogy lehet metelni meg plasztikaztatni , de hogy jojjek vissza 2 het mulva mutetre mert o megplasztikazna nekem , oke mar repultem is be a kovi menetre, nezi megint csak nezi, azt mondja nekem van egy kenocs ami ilyen szteroidos cumo, probaljam huzogni este furdesnel meleg vizzel majd a vegen probaljam.bekenni ezzel a leheto legtobb reszet a makkomnak es a fitymamnak. A kovetkezo rész annyi hogy jojjek vissza 2 het mulva kontrolk, ezalatt a 2 het alatt javult a legtobbet kb , fajdalom nelkul hatra jott lankadtan vissza mar kicsit nehezkesebben , mereven meg mindig szuk, okes folytattam ..nem hagyom magam cserbe .. mire visszament3m a kontrollra mar.nagyon szepen mozgott de csak nedvesen, elmentem konzultalok az aszisztensel ,majd a doki azt mondja : ah ehhez nem kell szike , meg 1 honapig toljam a kremet es simaloba lesz, hat meg kell h mondjam igy is lett, most masfel.honappal a.procedura utan mondom.azt hogy fullosan hatrajon meg vissza szarazon is fajdalom nelkul , mereven szarazon kicsit meg feszul a makkom aljara a fityma de ez azt is bizonyitja h erre van kitalalva a fityma.. hogy táguljon es azt kibirja a bor felszine is . Bocsi hogy ilyen hosszu lett de aki vegig olvassa garantaltan okul remelem belole es elkerulitek a meteleses torteneteket , ennek a bornek feladata van, nem hiaba van ott .. mint semmi sem ebbe a kocsog vilagba

2018. máj. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na gratulálok hozzá,igaz eltartott egy ideig mire elmentél orvoshoz vele,de aztán megfontoltad a döntésed és nem hagytad egyből neked ugorjanak szikével,bár az orvos előtt is le a kalappal,mert nem egyből csak a metéléssel jött elő,hanem más lehetőségeket is felvázolt előtted.


Remélem pár hónap és minden teljesen oké lesz. Gratula még egyszer is

2018. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!