Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelet tartasi gondok?

Vizelet tartasi gondok?

Figyelt kérdés
Mostanaban alig tudom vissza tartani aa vizeletet.Munkaba menet es haza fele is sokszor be kell mennem valahova wc-re,mert ugy erzem szet szakad a holyagom,de megis alig jon ki belolem valami.Mi lehet ennek az oka es mivel tudnam megszuntettni?
2018. máj. 10. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek a tünetek húgyhólyag gyulladásra utalnak. Igen, pokolian tud fájni - volt benne részem-, és kezelés nélkül akár a vesére is húzódhat. Olyan gyógyszert kell kapnod, ami a vesén keresztül választódik ki. Erre a betegségre régebben Sumetrolint írtak fel (3x2 Tbl), de lehet, hogy manapság már van rá modernebb gyógyszer is. A Sumetrolin antibiotikum, csak orvos (pl. körzeti) írhatja fel.

Viszont: Én hiszek a gyógynövényes kezelésben - annak ellenére, hogy már 32 évet lehúztam az egészségügyben -, tehát ugyanúgy vesén keresztül választódik ki a Tőzegáfonya (Cranberry) ezt 3x1-2 tbl-t kell szedni. Végig kell szedni belőle minimum egy hetet, akkor is, ha már jobban leszel tőle.

A legjobban bevált ez a fajta: (nem muszáj gyógyszertárban venned, mert pl. DM-ben ugyanúgy kapható)

[link]

(Remélem kiadja a képet rákattintva) Jobbulást! :)

2018. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fajdalmaim nincsenek csak szimplan ram jon egy vizelesi inger.Olyan mintha orak ota kene mar vissza tartanom.
2018. máj. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!