Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki átvágatta a...

Van itt olyan aki átvágatta a fitymafékét? Esetleg elkötötte saját magának? (Frenulum tying)

Figyelt kérdés

Nekem kicsit rövid a fékem és kíváncsi lennékhogy valaki esetleg alkalmazta-e már innen a ‘frenulum tying’-ot vagy ha átvágták neki elégedett-e a végeredménnyel. Mindenféle tapasztalat érdekelne.

28/f



2018. máj. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de nekem csinálták, nem én magamnak! Fékalávarrás a beavatkozás neve, és nagyon szép lett a végeredménye. :)
2018. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fitymafék egy új elnevezés,valójában a féket,kantárt jelenti. Akinél az egészet leműtik,meg szűnik a problémája .

[link]

Itt lehet képet látni a műtétről is .

2018. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit rövid volt, de nem foglalkoztam vele. Aztán egyszer elszakadt. Nem volt túl kellemes. Ha úgy érzed, gond van vele, csináltasd meg.

24/F

2018. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Lézeres fék átvágás a legrosszabb amit tehetsz rövid fék esetén

Indokok:

-A lézersugár roncsolja a körülötte lévő szöveteket, megkeményednek, érzékenyek lesznek. Merevedéskor, ezek a részek feszülni, fájni fognak.

Fekete Feri vett egy sokkmilliós lézeres gépet, annak a borsos árát vissza kell valahogy hozni.

2. Fék átvágás, szintén nem a leg emberségesebb megoldás. Mindenki döntse el magának, nézzen meg egy videót, milyen barbár dolog is ez.

3. Frenulum tying(fékalávarrás) Ez a legjobb módszer amivel a problemát meg lehet oldani, nem okoz nyílt sebet amit össze kellene varrni, mint a fék átvágás, meg nem károsítja a körülötte levő szöveteket.


Beletesznek a fékbe pár varratot, amitől a fék meggyengül és magától lemálik.

2019. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!